İlişkide makatıma kalem parfüm kaçtı ne yapcağım acilll

• Konbuyu başlatan yardım yardım yardım
  • Başlangıç tarihi
Valla yeni eve girdim hatuna parfüm var mı diye sordum oda aman okudun mu diyip çöpe atmış hepsini sokmasın diye.. umarım sağlığınıza kavuşursunuz

Bizim grup bu hanim kizimizin durumunu merak ediyor. Saglik durumu iyiyse dalgamiza bakacaz.
Yahu insan neden kendisine parfum sokturur onu da anlayamadik, sabahtan beri kafa yoruyoruz.
Hayir, demeyi ogrenin yahu
Cam sise ne insan organik takilir domates sokun, seftali sokun ne bileyim enginari temizleyip sokun, kararmasin diye enginari limonla ovusturmayin ha bu arada enginari temizlemeden sokmaya calismasin kocisin giriste degil de cikista problem olabilir.

Cahillige bak

Parfüm doldurma parfümdür hani şu 7.5 liraya satılanlardan. Orjinal parfümlerin alt notalarında mandalina çiçeği, bergamot, orta notalarında sümbül yağı özü, ekinezya ve üst notalarında ise balzamik sirke ile turunç özü kokusu bulunur. Bunlar bağırsaktaki candidace xycloytricum bakterileriyle tepkime girer ve şişeyi geri ittirecek bir metan+ hidrojen telmür gazı oluşumuna sebep olur. Tüm bunlar tekrar ediyorum orjinal parfüm şişelerinde geçerlidir. Çünkü bu gibi durumlar için bu şişelerin dışı bağırsak enzimleriyle karşılaşınca tepkimeye giren silisyum peroksit ile kaplanmıştır. İmza : Hababam sınıfındaki Kimya hocası.

bırakın goygoyu meclis tv izleyin, bu gece hepimize parfüm şişesi kaçabilir.

Ya hala dalga gecilecek bir sey degil diyorlar bal gibi dalga gecilecek bisey , bir insan gotune niye parfum sisesi sokar veya sokturur, kendinizi rezil ediyorsunuz sonra yok dalga gecme, gecerim arkadas okadar, siz de doktora gittiyseniz haber verin noldu , habide kanzuk su caylaklari onayla be nolur

Kibs

Tuvalete gir,büyük tuvaletini yaparmış gibi ıkın.Suyu aç,deliği yumuşatacaktır.Kabızmışın gibi davran

Benim anlamadigim magdur neden bunu ozelden mesaj atarak degil de foruma yazmis? Neyse gecmis olsun efendim. Arkadaslar siz de biraz vicdanli olun, yarin sizin de basiniza gelebilir

Geri