İlişkide makatıma kalem parfüm kaçtı ne yapcağım acilll

• Konbuyu başlatan yardım yardım yardım
  • Başlangıç tarihi
Çok geçmiş olsun.Ameliyat ta bağırsağı yarıp mı çıkardılar.Diazem vermelerine gerek kalmadığına sevindim.

içeri kılavuz göndermeyi denediniz mi ? o da olmadı yarın yokmuscasına sıcmayı deneyin

Ekşinin ergenliği buraya da yansımış. Ne olursa olsun endişeli bir insan, bilinçsiz davranılması halinde riskli bir durum var ve kadından haber yok. Rezil insanlar dalga geçiyorlar. Bence adminler konuyu kapatıp kilitlerlerse daha iyi olacak.

Benim makatıma da bir gün 2,5 lt Kristal kola kaçmıştı. İyi ki Pepsi coca cola kaçmamıştı yoksa asitten yanardım yani. Neyse doktora gittik biraz salladı beni sonra kola var diye kolumu sokmam lazım dedi. Ben de "demek fanta olsa vantilatör sokacak" dedim. Ucuz yırtmıştım ama gerçekten baya yırtmıştım yani, neyseki veteriner bey elinden geleni ardına koymadı!!! Not:ekşiden geldim

niye tam sokmuş ki acık dışarıda kalsaydı birazı, kesinlikle ip bağlanmalıydı.
ama bir dahakine şu tarz bir parfüm şişesi kullanılabilir gördüğünüz gibi kıvrımlı rahatça çıkarılabilir.

teyze öncelikle geçmiş olsun kocan rektumunun kenarlarına nutella sürüp yalarsa sende yan yatar pozisyonda biraz ıkınırsan gayet rahat çıkar ben de bir filmde görmüştüm hee orada emiyordu bir de umarım iyileşir ve torunlarınıza ve çocuklarınıza anlatırsınız bu anınızı tee allahım ya bir de utanıyormuş yaparken bir şey yok sorsan en muhafazakar biziz dersiniz bırakın bu iki yüzlülüğü ve doktora gidin threesome falan teklif etmeyin adama aman diyeyim

Bende ekşiden geldim. Durum çok ciddi bence kopyalayip yapistirin duvariniza

Cihangirden bir zenci ile irtibat kurunuz. O gırtlaktan harbi çekerek bu sorunu çözebilir gibime geliyor.

Geri