İlişkide makatıma kalem parfüm kaçtı ne yapcağım acilll

• Konbuyu başlatan yardım yardım yardım
  • Başlangıç tarihi
Geçmiş olsun. Gülme komşuna gelir başına demişler. Gülenler dikkat etsin.

eğer doğruysa; geçmiş olsun.. çivi çiviyi söker tekniği denenebilir çok daha büyük bir cisim, patlıcan veya dev salatalık kullanarak iyice ittirmeyi denesin, bir sonraki dışkılamada zaten vücut otomatik olarak dışarı atacaktır onu.

bu arada doğruysa dedim çünkü, bana mabadından sallanmış bir hikaye gibi geldi :/

Sana da geçmiş olsun bacım, Allah başka dert vermesin.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Beyza abla ben Ekşi'den geliyom. Şimdi size beatbox yapcam.

Makatıma soktular s.çamadım anne, tribe soktular koşturdum
Klozete s.çamayan herkesin aklına parfümü, şişeyi ben soktum.
Hunharca sevişen bir kadındım, fantaziye mantaziye tövbe ettim ben.
Ekşiye, Kanzuk'a selamlar olsun, ameliyat sonrası şişeyim ben.

@thunder ekmech

Yanlız şişe çıkınca bok parcalarida cikti rezil oldum resmen. Sende bat senin fantezilerinde batsin mert!!!

yav ekşide yazdığımız çıkmıyo çaylağız diye bari burda bi boy gösterelim. yenge hanıma da geçmiş olsun. inşallah makatından şişeyi huzur içinde çıkartabilirsiniz. çok ıkınmayın da kırılmasın.

arkadaşlar iyiyim biraz yandım ama kalem parfüm denemeyin denersenizde ipsiz kullanmayın

tamam itiraf ediyorum kocişim yok yalnızım kendimi tatmin ederkene biraz fazla bastırmak suretiyle içime kaçırdım

Yav doktora gitmekten utanıp herkesin okuyabildiği bir forum sitesine yazmadan utanmamak anlayamadığım bu hani tamam ad yok bir şey yok da abi ne yapacak doktor kim bilir daha neleri geliyordur adamlara sanki telefona çekip ana haberlere servis edecek kalk git doktora

Geri