İlişkiden 1 gün sonra adet oldum kananam oldu Hamilelik ihtimali var mi

İlişkiden 1 gün sonra adet oldum kananam oldu Hamilelik ihtimali var mi
ilk iliskimden bir gun sonra adet oldum 2 hafta sonrada bi birlikteligimiz oldu fakat kanamam oldu 2 gün sürdü simdi de adetim 1 hafta gecikti hamilelik olasılığı olabilir mi

Moderatör tarafında düzenlendi:

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Merhabalar,

İlişkiden bir gün sonra olduğunuz adet zaten sizin yumurtalarınızın regl yolu ile dışarı atıldığını, dolayısı ile hamile kalamayacağınızı gösterir. Hamile olasılığınız malesef yok. Tabiki adetten sonra birliktelik yaşamadıysanız ?

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Gecikme sonrası gebelik testi yaptınız mı bir haftalık gecikme söz konusu. Pembe lekelenme , yerleşme kanaması, rahim de yara, kist, miyom, hormonal bozukluk vs.. gibi durumlardan kaynaklanabilir. Bu yüzden gecikmenizden ötürü test yapmanızı sonuca göre de uzman bir hekime görünmenizi öneriyoruz.

B

bayanmavigöz

Forum Okuru
ilişkiden bir gün sonra bende adet oldum icime boşalmamıştı ama zevk suyundan falan hamile kalabilme ihtimalim var midir

Melis ank

Aktif Üye
Üye
ilişkiden bir gün sonra bende adet oldum icime boşalmamıştı ama zevk suyundan falan hamile kalabilme ihtimalim var midir
Evet hamile kalma ihtimali düşükte olsa vardır. Sühan adminin bazı makalelerinde düzensiz gerçekleşen yumurtlamayla her dönem gebe kalınacağını okumuştum. Adete yakın yumurtlama gerçekleştiyse bir yada iki gün sonra adet olduysanız yinede gebe kalma riski vardır. Bu şekilde gebe kalan bir çok kişiye şahit oldum. Kafanızda endişeyi gidermek adına 10 gün sonra bir gebelik testi yapın. Sonuç size net bilgi verecektir. Hamile olma ihtimalinizin yok denecek kadar düşük olduğunuda belirteyim.

B

Brt123

Forum Okuru
Merhaba ben 14ünde sürtünme ile ilişkiye girdim adetimin olmasına 2-3 gün vardı boşalma olmadı ama zevk suyu oldu vajinama değdi. 11 saat sonda ella aldım ilacı içtikten 1 gün sonra adet oldum 7 gün boyunca kan geldi hamile olma olasılığım var mı sizce acil cebap verirseniz sevinirim

B

beyaz çikolata12354

Forum Okuru
ilişkiden 1 2 gün sonra kan geldi bi kaç gün sürdü adet kanamsı deyil gibiydi sonra aynı regl olmusum gibi karnım falan agrıdı ondan sonra bitti bu 5 gün falan sürdü agrı 1 gün sürdü bitti adam daha adetime 1.5 hafta vardı acaba hamilemiyim

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
ilişkiden 1 2 gün sonra kan geldi bi kaç gün sürdü adet kanamsı deyil gibiydi sonra aynı regl olmusum gibi karnım falan agrıdı ondan sonra bitti bu 5 gün falan sürdü agrı 1 gün sürdü bitti adam daha adetime 1.5 hafta vardı acaba hamilemiyim
Sorunuzu tam anlamamakla birlikte ilişkiden 1-2 gün sonra kan geldi diyorsunuz adet zamanınız olabilir mi? Eğer ki yumurtlama zamanı ilişki yaşandı ise ve birleşme oldu ise hamile kalma ihtimali tabi ki vardır ve adet zamanından önce gelen lekelenme tarzı kanama yerleşme kanaması kabul edilir.

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
İlişkiden sonra kanama lekelenme olması , rahim kaynaklı bir sorundan , kist , miyom , polip vs stresten, vajinal kuruluktan, rahimde oluşan yaradan vs kaynaklanabilir. İlişkiden 1-2 gün sonra gebe olup olmadığınız anlaşılmaz. Regl döneminizde gecikme olursa gebelik testi yaparak hamile olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

C

Cerezcik

Forum Okuru
Ocakta sürtünme yolu ile ilişki yaşadık erkak arkadaşımda baksır vardı. İlişkinin ertesi günü adet oldum yaklaşık 4 gün sürdü. Bu ayda baya gecikmeli adet oldum ve 2 gün sürdü sadece risk varmıdır

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Cerezcik böyle hamilelik olmaz hamile değilsin eğer bir ilişki yaşamadı isen de ocaktan itibaren hamile kalma ihtimalin sıfır yok öyle bişey.