Iliskiden 12 gun sonra pembe kan olmasi ne demek?

Ramilegashimova

Yeni Üye
Üye
Iliskiden 12 gun sonra pembe kan olmasi ne demek?
Merhaba kizlar acil yardiminiz lazim bana, iliskiden tam 12 gun gecti bugün midem cok rahatsız ustelik idrara sık sık gidiyorum ama goguslerimde bi hassasiyyet mide bulantisi gibi şeyler yok. Az once pembe kahveyi bir iki damla kan geldi ve bitti acaba bu yerleşme kanamasi ola bilirmi bu hamile olduğum anlamina mi geliyor pembe kan olduktan sonra hamilelik testi yapsam dogru sonuc ala bilirmiyim? Adetim her defa farkli zamanlarda oldugu icin tam ne zaman olacagini bilmiyorum ne yapmam gerekiyor yardim edermisiniz kizlar☺

Yani şimdi yerleşme kanaması gibi görmüşsünüz ama lütfen bilgilerinizi tam verir misiniz. En son adet tarihi ilişki tarihi muhtemel bu ayki adet tarihi nedir ?

En son 29 ocakta adetiniz gerçekleşmiş, gördüğünüz lekelnme yerleşme kanaması değil muhtemelen yumurtlamaya bağlı lekelenme yaşamışsınız. Adet tarihinizde gecikme olursa yada adete 1-2 gün kala gebelik testi yaparak hamile olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

En son 29 ocakta adetiniz gerçekleşmiş, gördüğünüz lekelnme yerleşme kanaması değil muhtemelen yumurtlamaya bağlı lekelenme yaşamışsınız. Adet tarihinizde gecikme olursa yada adete 1-2 gün kala gebelik testi yaparak hamile olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.
Tesekkurler yorumladığınız için adet oldum ben birşey yok demek ama bilmek isterim adetim ama hamile ola bilirmiyim diye dusunuyorum

Tamam

Bir sorum daha olucak 14 gun hamile kalmak daha kolay diyorlar ama bu adet başladığı tarihten mi hesaplanir yoksa adet bittiği tarihten mi hesaplanir yumurtlama gunu?

Yumurtlama normalde iki adet döneminin ortasında gerçekleşir ancak kesin olarak bunu kendi başınıza belirleyemezsiniz. Farklı zamanlarda da olabilir. Adet kanamasını gördüğünüz ilk günden hesaplamayı yapıyorsunuz.

Geri