İlişkiden 7 8 9 10 gün sonra hamilelik belli olur mu ?

eylulde erkek arkadasmla kısa birlesme oldu bosalmadıgı soyledi fakat ven korktum tam 72 saate denk geldi ertes 72 hapı ictim. 4-5 gundur rahim agzı ve icinde siddetli kasıntı yanma ve sarı kokusuz akıntı var. Onceden bi mantar gecmisim vardı fakat sadece kasıntıydı ust bolgede. Bu cok farklı netten okudugum yerlerde gebeligin ilk gun belirtisiymis. Lutfen beni bilgilendirin hamile kalmıs olabilir miyim ?
Adet tarihim gecen ayki
10 eylul
24 eylul birliktelik
8 ekim de bu ay olmam gereken adet tarihim tam yumurtlama donemine denk gelmis farketmedim. Duzenli bi cinsel hayatım yok. İki senedir ilk defa birliktelik oldu. ( bi kere bosaldı kendi bes dk sonra biz birllkte oldk?

Boşalma olmasa dahi zevk suyuyla hamile kalmak( düşük ihtimal) mümkündür. Fakat verdiğiniz bilgilere göre sizde enfeksiyon mevcut gibi görünüyor. Bugün yada yarın gebelik testi yapın ve kaşıntı sarı akıntı içinde bir jinekoloğa görünün.

Adet günümden 2 gün önce ilişkiye girdik. Ve adetim 6 gün gecikti. İdrar testinde hamile olduğum cıktı yani toplamda 8 gün içinde gebe olduğumu öğrendim. Emin olamıyorum böyle birşey mümkün mü ?

Adet günümden 2 gün önce ilişkiye girdik. Ve adetim 6 gün gecikti. İdrar testinde hamile olduğum cıktı yani toplamda 8 gün içinde gebe olduğumu öğrendim. Emin olamıyorum böyle birşey mümkün mü ?

Tıp literatürüne adınız yazılmalı . Yani gebelik en erken 16 gün içinde belli olur enteresan

Merhaba benim adetim sekiz gün gecikti teat yapsam doğru sonuç alabilirmiyim
Uzmanların görüşüne göre gebelik testinden net sonuç almak için adet gecikmesini bekleme gerekiyor siz yeteri kadar gecikmeye sahipsniz test yapmanız uygundur. İdrardan yapılan gebelik testlerinin hatalı sonuç verebileceğini belirtelim bu nedenle hcg testi yaptırmanızı öneriyoruz.

Kızlar selamlar adetime 10 gün kala yaptırsam bu testin sonucunun doğru olma ihtimali var mı yaptırayım mı ne diyorsunuz ?

Geri