ilişkiden dört gün sonra kanamam oldu Hamileyim

Hayatımın anlamı

Yeni Üye
Üye
ilişkiden dört gün sonra kanamam oldu Hamileyim
28 aralıkta ilişkiye girdik ama 4gün sonra kanamam oldu 3 gün sürdü ağrım falan yoktu adet kanaması gibi değildi hastalanmama 8gün vardı çok erken oldu buda beni korkutuyor 24 gün üzerinden geçti midem bulanıyor sürekli belim agriyo kasıklarım agriyo halsizlik var iştahsızlık var göğüs ağrısı
var

Merhaba , şüpheli ilişki sonrası mensiniz gerçekleşmiş. Mensin 2-3 gün sürmesi de normaldir. Çok stres yaptıysanız mensiniz bir kaç gün erkene gelmiştir. Gebe olduğunuza ihtimal vermiyorum ama tedbiren yine gebelik testi yapın.

Merhaba , şüpheli ilişki sonrası mensiniz gerçekleşmiş. Mensin 2-3 gün sürmesi de normaldir. Çok stres yaptıysanız mensiniz bir kaç gün erkene gelmiştir. Gebe olduğunuza ihtimal vermiyorum ama tedbiren yine gebelik testi yapın.
Hamilelik deil peki midem bulantılarım neden oluyor sürekli midem bulanıyor iştahsızlık halsizlik bel ağrısı neden olur doktora gitmekten korkuyorum

Öncelikle genel muayeneniz yapılmadan durumunuzun altta yatan nedeni anlaşılmaz. Bir takım tıbbi koşullar bu septomlara neden olabilir. Doktora gitmekten korkuyorsanız gebelik testi yapın.

Ben septomlarınızın gebelik kaynaklı olduğunu düşünmüyorum . Gebelik testini tedbir ve kuşkunuzu gidermeniz açısın dan öneriyorum. Sağlıklı günler diliyorum..

Benim hesaplamama Gore ayın 4 de hasta olmam gerekiyor bu sabah kahverengi akıntı pempeli akıntı oldu bende neden olabilir hastalık mı

Merhaba, ilerleyen saatler de adet olup olmadığınızı anlarsınız. + adet dönemi bir kaç gün erkene gelebilir normaldir. Bunun dışın da lekelenmeler ; gebelik, rahimde yara, kist , miyom hormonal problelerden vs gerçekleşebilir.

Geri