İlişkiden hemen sonra adet oldum hamile kalırmıyım?

Merhaba erkek arkadasim ile iliski yasadim korunmadim 24 Ekimde adet olmam gerekiyordu ama o gun adet görmedim aksami iliski yasadik dört gün oldu halen adet görmüyorum hamile kalmis olabilirmiyim

Selamlar öncelikle sorumluluk alamayacağımızı belirtmek isteriz. Korunmadığınız durum 4 gün önce olmuş 72 saat içinde ella hapını alırsanız en azından olası hamileliği biraz engelleyecektir. Ama adet olmaya bir iki gün kala gebelik malesef çok zor. Yine de siz ella hapını müsait iseniz alın ve kullanın. Beklemekten başka yapacak bir şey yok.

Ben ilişkiden 1 saat sonra regl oldum ve hamilelik olabilir deniliyor hapta kullanmadım. Düzensiz bir regl döneminde var ve o zamana denk geldi ilişki hamilelik oranı nedir

Merhaba ben nişanlım ile ilişki yaşadım ve 1 saat sonra regl oldum ama korunmamıştım. Adetim de düzensiz hamilelik olabilir mi 11 gün oldu

Merhaba ben nişanlım ile ilişki yaşadım ve 1 saat sonra regl oldum ama korunmamıştım. Adetim de düzensiz hamilelik olabilir mi 11 gün oldu

Adetiniz düzensiz fakat regl olmanız hamile kalmayacağınız anlamına geliyor. Regl olup hamile olanlar tabiki var ama bu çok ama çok düşük bir ihtimal. Yine de eğer hamilelik korkusu yaşıyorum diyor iseniz lütfen ertesi gün hapı alarak kullanın kafanız rahatlasın.

Merhaba dün akşam ilişkiye girdim ve ilişkinin sonunda vajinamdan sarimtirak bir sıvı çıktı erkek arkadaşım dan gelmedi bu sıvı ve bugun ise adet oldum sizce hamile kalma riskim varmı birde o sıvı neden geldi

adet günüme 3 gün kala ilişkiden sonra kanamam oldu iki gün yoğun olmak üzere 4 gün sürdü bu adet kanamasımı yoksa hamilemiyim

Adetin beklenen zamandan bir kaç gün önce başlaması normal bir durum bir anormallik söz konusu değil. Normal adetiniz gerçekleşmiş. Gebelik kuşkunuz varsa gebelik testi yapabilirsiniz.

Geri