ilişkiden hemen sonra hamile kalınır mı

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
ilişkiden hemen sonra hamile kalınır mı
Bir kere boşalınca hamile kalınır mı ? Bir sorum daha var dı Arkadaşlarım ilişkiden hemen sonra hamile kalınması mümkün mü bu konuyla ilgili bilgi ve acil yardım talep ediyorum saygılar sunuyorum.

Regliden-Hemen-Sonra-Hamile-Kalınır-mı-376x211.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar Sevgili misafirimiz.

Eğer şartlar yumurtlama gibi durumlar tam yerinde ise ilişkiden hemen sonra hamile tabiki kalınır. Ama unutmayın bu bir süreçtir. Sorduğunuz ilişkinin bi kaç gün sonrasında belli olur mu diye soruyorsanız kesinlikle olmaz !

Normalde rahimde ilerleyen spermlerin 3-7 gün yaşadığı düşünülecek olur ise, ilişkinin hemen ardından ve önümüzdeki sürecte hamilelik ortaya çıkabilir. Genelde hemen sonra olmaz bir kaç gün geçmesi gerekiyor. Zira böyle olmasaydı ertesi gün haplarının bir sonraki gün etkili olması beklenemezdi :)

slm editör bir sorum olacaktı acil cvp istiyorum mümkünse şimdiden tşkler..
ben ve kız arkadaşım 7 ocak 2013 te birlikte olduk sadece sürtüşme oldu ve arkadan yani ters ilişki ile iki kere birlikte olduk ve o günden 2-3 gün sonra sevgilimde mide bulantısı ve karın altında kasılmalar olmaya başladı. acaba kız arkadaşım hamile midir?
bu arada kız arkadaşımla bu tarihten önceki ilişkimiz 1 ocakta olmuştu ve adet hastalığı yeni bitmişti yine arkadan ilişki yaşamıştık önden ise yine sürtüşme ile birbirimize zevk vermeye çalışıyorduk. ilişki esnasın da adeti bitmesine rağmen et parçacıkları gibi kanama oluştu.
cvp bekliyorum. tşkler.

merhaba çok önemli bir bilgiye ihtiyacım var yardımcı olmanızı rica edeceğim

kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik aynı günün akşamı midesini ağrıdığını söyledi ve ertes günde bulantısı olduğundan bahsetti hamile kalmış olabilirmi sizce yoksa bizmi tribe girdik yardımlarınız rica olunur şimdiden çok teşekkür ederim...Saygılar

merhaba çok önemli bir bilgiye ihtiyacım var yardımcı olmanızı rica edeceğim

kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik aynı günün akşamı midesini ağrıdığını söyledi ve ertes günde bulantısı olduğundan bahsetti hamile kalmış olabilirmi sizce yoksa bizmi tribe girdik yardımlarınız rica olunur şimdiden çok teşekkür ederim...Saygılar

hayatta her sey ınsanın basına gelebılır bence trıbe gırıp abartmıyosunuz olabılır bence hemen bır test alıp yapın hem ıcınız rahatlar bole ılıskılerdende uzak durun hıc saglıklı degıldır

Kocamla bir kaç kez denedik ama olmadı bebek. doktora gittiğimde yumurtalıklarımdan biri hormonal olarak normal ama diğerinin bir değeri düşükmüş bu yüzden yumurta oluyormuş ama yeterince olgunlaşmıyormuş ve adetimde düzensiz ama çocuk sahibi olmayı çok istiyorum lütfen yardım edin :18:

Merhaba ben bir bucuk aylik evliyim ve bir bebegimin olmasini cok istiyorum. Adetime dokuz Gun var ve adetime on bir on Iki Gun kala iliskiye girdik esimle. Daha once ki iliskilerimi hesaba katarsak su an sabahlari häufig mide bulantisi ve gogus agrilarim var bide bazen kasintilarim cok oluyo ve de elde siskinlik oluyo

Ya bir yıllık evliyiz 5 gün önce esimle birlikte olduk. Adet gunume 15 gün var hamile kalmış olabilir miyim. Çok merak ediyorum. Kasiklarimda biraz ağrı var sanki ya da ben öyle hissediyorum. Ne zaman test yaptirabilirim

Yumurtaliklarim cok ağrıyor ve adetime 15 gün var hamile olabilirmiyim cevap bekliyorum simdiden teşekkür ederim

Geri