İlişkiden sonra adet oldum 3. adetim gecikti hamilemiyim

eda.santii

Yeni Üye
Üye
1 kasımda nişanlımla ilişkiye girdim bakireyim içime boşalmadı ama ilişkiden bir kaç gin sonra düzenli bi şekilde adetim oldu normalde 28 günde bir adet gören insanım düzenli ve hiç gecikme olmazdı 2. Adetim döngünün 31. Gününde oldu şimdi ise döngünün 34.günündeyim ama hala adet olmadım her zaman adetinden 1 hafta önce göğüs ağrım olurdu bu sefer olmadı sizce nedeni ne hamile olabilir mıyım?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar @eda.santii ilişkiden sonra adet olmuşsunuz öncelikle hamile olmadığınızı söylemem gerekiyor. Eğer ikinci adetten sonra ilişki yaşamadı iseniz hamile kalma ihtimaliniz sıfır. Bazen regl belirtileri ve hissiyatlarınız değişebilir. Muhtemelen bu durumu stres haline getirdiniz ve psikolojik olarak etkilendiniz. Kesinlikle hamile değilsiniz. Başka sebepler olabilir gecikmede. Ne bileyim soğuk algınlığı her türlü ilaç kullanımı bile adet olmanızı geciktirir.

Selamlar @eda.santii ilişkiden sonra adet olmuşsunuz öncelikle hamile olmadığınızı söylemem gerekiyor. Eğer ikinci adetten sonra ilişki yaşamadı iseniz hamile kalma ihtimaliniz sıfır. Bazen regl belirtileri ve hissiyatlarınız değişebilir. Muhtemelen bu durumu stres haline getirdiniz ve psikolojik olarak etkilendiniz. Kesinlikle hamile değilsiniz. Başka sebepler olabilir gecikmede. Ne bileyim soğuk algınlığı her türlü ilaç kullanımı bile adet olmanızı geciktirir.

Evet 1 kasımdan sonra ilişki yaşamadım bende stres olarak şüpheleniyorum

Geri