İlişkiden Sonra Adet Oldum Hamile miyim Nasıl Anlarım

Selamlar. Ben adetimden 6 gün önce korunmasız ilişki yaşadım sonra tam döngünün 27.gününde regl oldum zaten hep 27 28 günde bir olurum. Neyse adetimin yoğunluğu azdi ve 3 gün sürdü kahverengi kırmızı karisikti. yerleşme kanamasindan şüphe edip kan verdim ilişki üzerinden 11 12 gün geçmiş oluyor negatif sonuç hamile olabilir miyim
Merhaba, ilişki sonrası adetiniz gerçekleşmiş test sonucunuz negatif bu durumda gebelik söz konusu olmaz..

merhaba,
adet dönemimden 5 gün önce ilişkiye girdim, adet kanamam başladı. hamile kalabilir miyim?

Ben eşimle adetimin ikinci günü beraber oldum içime bosaldi adetimin üçüncü günü kanamam kesildi sıklıkla ilişkiye girdik korunmadim bugünde kanamam var sizce hamile kalabilirmiyim acil cvp verin lütfen

Korunmasız her ilişki gebe kalma açısından risktir. Her dönem hamile kalınabilir. Adet döneminde ilişkiye girmeniz kanamanızı kesebilir düzensizlik yapabilir.Bir daha ki adetiniz de gecikme olursa test yaparsınız

Merhabalar, dün ilişki sırasında boşalma oldu. Fakat 5 gün sonra adet olmam gerekiyordu. Hemen ilişkinin ertesi günü oldum yani bugün. Hamile kalma olasılığım var mıdır ?

Geri