İlişkiden sonra gebelik testi yapılırmı?

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
İdrardan yapılan gebelik testleri bazı koşullardan dolayı hatalı sonuç verebilir. Test darbe almadıysa , talimatlara uygun yapıldıysa , son kullanım tarihi geçmediyse sonuç kesindir. Durumunuzdan emin olmak ve şüphenizi gidermek için hcg testi yapmanızı öneriyorum

F

feride17

Forum Okuru
üç gün önce ilk ilişkim oldu midem bulanıyor halsizim hamile olabilirmiyim test yaptım negatif çıktı sonuç kesinmidir

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
İlişkiden 3 gün sonra gebe olup olmadığınız anlaşılmaz. Ayrıca ilişkiden 3 gün sonrada gebelik belirtileri olmaz.Adet döneminizde gecikme olursa gebelik testi yaparsınız.

S

snmkbly

Forum Okuru
6 gün önce korunmadan ilşkiye girdim iki gündür bir tuhalık var yemek kokusu alınca midem kalkıyor test yaptım negatif çıktı sonuç kesinmidir bu arada adetime 15 gün var

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Bu kadar kısa sürede hamile olup olmadığınız anlaşılmaz. Adet döneminizde en az 3 günlük gecikme yaşarsanız gebelik testi yaparsınız. Şimdi yaptığınız test sonucu kesin değildir. Belitileriniz muhtemelen psikolojik yada sağlık kaynaklı bir sorun..

B

berfoçadır

Forum Okuru
ilişkiden 26 gün sonra kan testi yaptım negatif çıktı fakat bazı sitelerde adetin geçmesini bekleyin kesin sonuç o zaman çıkar diye yazıyor adetime 1 hafta var bu yaptırdığım test kesin sonuçmudur

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
İlişkiden 10 gün sonra yaptırdığınız kanda gebelik testine (B_HCG) kesin güvenebilirsiniz.

M

mikimagus

Yeni Üye
Üye
Uzman SühaN' Alıntı:
İlişkiden 3 gün sonra gebe olup olmadığınız anlaşılmaz. Ayrıca ilişkiden 3 gün sonrada gebelik belirtileri olmaz.Adet döneminizde gecikme olursa gebelik testi yaparsınız.
normal adet günüme 1 gün kaldı test yapsam doğru çıkarmı teşekkür ederim

LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
mikimagus' Alıntı:
kandan baktırırsanız çıkar doğru sonuç ve kesindir ama adet tarihinizin geçmesini bekleyin ben genelde adet geçtikten sonra öneriyorum testi çünkü hayal kırıklığı oluyor

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
LaViNYaM' Alıntı:
kandan baktırırsanız çıkar doğru sonuç ve kesindir ama adet tarihinizin geçmesini bekleyin ben genelde adet geçtikten sonra öneriyorum testi çünkü hayal kırıklığı oluyor
Geçen defa olmadım diye gittim hastanede akşama kadar bekledim alamadım sonucu evs geldimki hasta olmuşum o yüzden geçmesini beklemek daha mantıklı

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
mikimagus' Alıntı:
Hcg testinde 8 ve üstü değerler gebelik olarak değerlendiriliyor. Adete bir gün kala hcg testi yaptırabilrsiniz çıkan sonuç durumunuz hakkında bilgi verecektir.

M

mikimagus

Yeni Üye
Üye
Uzman SühaN' Alıntı:
Hcg testinde 8 ve üstü değerler gebelik olarak değerlendiriliyor. Adete bir gün kala hcg testi yaptırabilrsiniz çıkan sonuç durumunuz hakkında bilgi verecektir.
bekaret kaybedildikten sonra adet gecikmesi yaşanır mı teşekkür ederim

M

mikimagus

Yeni Üye
Üye
LaViNYaM' Alıntı:
işte tam da bunu kastediyorum
Uzman SühaN' Alıntı:
LaViNYaM' Alıntı:
işte tam da bunu kastediyorum
bekaretimi kaybettim partnerim parmağını cinsel organıma soktu şuan sarımsı bir renkte sıvı var hafif adetim mi yaklaştı sizce

LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
mikimagus' Alıntı:

bekaretimi kaybettim partnerim parmağını cinsel organıma soktu şuan sarımsı bir renkte sıvı var hafif adetim mi yaklaştı sizce
sarımsı sıvı ovulasyon dönemini işaret edebilir bekleyin adetiniz gelmez ise test yaparsınız

Sevimli cadı

Sevimli cadı

Daimi Üye
Üye
mikimagus' Alıntı:

Sarımsı akıntı enfeksiyon belirtisi olabilir. Bazen adet dönemine yakında akıntı sarımsı olabilir. Akıntınız uzun süre sarı renkte olursa hekime görünüp muayene olun. Enfeksiyon söz konusu olursa bu üreme sistemini olumsuz etkileyebilir.