İlişkiden sonra gebelik testi yapılırmı?

adet günüm geçti geçen ayın 21 nde olmuştum halen olmadım günüm geçti.eczaneden gebelik testi aldım negatif çıktı.ama içim rahat değil.huzursuz ve gerginim.acaba hamilemiyim diye kabuslar görüyorum nerdeyse.bu eczaneden aldığım test yanlış çıkarmı

İdrardan yapılan gebelik testleri bazı koşullardan dolayı hatalı sonuç verebilir. Test darbe almadıysa , talimatlara uygun yapıldıysa , son kullanım tarihi geçmediyse sonuç kesindir. Durumunuzdan emin olmak ve şüphenizi gidermek için hcg testi yapmanızı öneriyorum

üç gün önce ilk ilişkim oldu midem bulanıyor halsizim hamile olabilirmiyim test yaptım negatif çıktı sonuç kesinmidir

İlişkiden 3 gün sonra gebe olup olmadığınız anlaşılmaz. Ayrıca ilişkiden 3 gün sonrada gebelik belirtileri olmaz.Adet döneminizde gecikme olursa gebelik testi yaparsınız.

6 gün önce korunmadan ilşkiye girdim iki gündür bir tuhalık var yemek kokusu alınca midem kalkıyor test yaptım negatif çıktı sonuç kesinmidir bu arada adetime 15 gün var

Bu kadar kısa sürede hamile olup olmadığınız anlaşılmaz. Adet döneminizde en az 3 günlük gecikme yaşarsanız gebelik testi yaparsınız. Şimdi yaptığınız test sonucu kesin değildir. Belitileriniz muhtemelen psikolojik yada sağlık kaynaklı bir sorun..

ilişkiden 26 gün sonra kan testi yaptım negatif çıktı fakat bazı sitelerde adetin geçmesini bekleyin kesin sonuç o zaman çıkar diye yazıyor adetime 1 hafta var bu yaptırdığım test kesin sonuçmudur

Geri