İlişkiden sonra kan gelmesi yaşayanlar

mrb canım bşy sorucam diyelim ki bebek çalışmaları yaparken hamile kaldık tuttu ama heberimiz yok, çalışmalara devam ederken bebeğe zarar vermiş olur muyuz?

tunacım aynı durumu bende yasadım hamıle kalmısım ama calısmalara devam dıee tabıkı bılmedıgımız ıcın devam ettık...yanı zarar derken şöle söyleyeyım bısı olmaz allahın ıznıyle ama ılıskıden sonra geveze arkadasımız gıbı beklenmedık anormal bı durum yasarsan kanın gelmesı gıbı mutlaka gununu bekle devam etme çunku kan gelmesı normal degıl nıye gelsın kı..ya hamılelıktır yada allah korusun dusuk tehlıkesı olustdugu ıcın olabılır yada baskaa bıseydır o kaadarını bılemıcem ...ama herhangı bı sıkayetın yoksa gundelık hayatına gunun gecene kadar devam et tabıkı....

tunacım aynı durumu bende yasadım hamıle kalmısım ama calısmalara devam dıee tabıkı bılmedıgımız ıcın devam ettık...yanı zarar derken şöle söyleyeyım bısı olmaz allahın ıznıyle ama ılıskıden sonra geveze arkadasımız gıbı beklenmedık anormal bı durum yasarsan kanın gelmesı gıbı mutlaka gununu bekle devam etme çunku kan gelmesı normal degıl nıye gelsın kı..ya hamılelıktır yada allah korusun dusuk tehlıkesı olustdugu ıcın olabılır yada baskaa bıseydır o kaadarını bılemıcem ...ama herhangı bı sıkayetın yoksa gundelık hayatına gunun gecene kadar devam et tabıkı....

hımm anladım canım ilgine tşk ederim o zaman biz devam edelim çalışmalara:) senin de Allah tamamına erdirsin, bebeğini kucağına almak dileğiyle:)

Tunacım aynı durumu bende yasadım hamıleymısım ama bılmedıgımız ıcın calısmalara devam etmıstık...allahın ıznıyle bısey olmaz genel olarak ama geveze arkadasımız gıbı anormal bı durum yasarsan eger ılıskıden sonra kanama olması vs..gıbı devam etme gunun gelene kadar cunku neden kan gelsınkı.?.ya hamılelıktır allah korusun yada dusuk tehlıkesı olusturabılır yada baska bıseydır o kadarını bılemıcem canım ama eger sıkayetın yoksa gundelık hayatına tabıkı devam et...

Ya insan ne tuhaf oluyo değil mi??böle bi ay hiç yaşamadğı bişe oluyo,sonra diyo ki ahanda hamişim.Bi bakıyosun ana vatan kan ağlıyo:):):)diğer ay ne olursa olsun inanmıycam diyosun,düşünmycem ne olursa olsun diyosun bu kez yaşamadğn farklı bi şey çıkıyo haydiiiiiii bu kez de bunu tak kafana adet gününe kadar kafayı yiyo insan.Valla ne bilim RABBİM önce sabır,sonra bebiş versin bizlere:D:Dbu stresle deliricez çünkü meleklerim:D:D

cnm içini karartmak gbi olmasın ama kocişe sordum kan gelmesinn hamilelikle ilgisi yokmuş.Sana iii bi haber vermek isterdim ama tesadf oluyomuş bu durumla karşılaşıp hamiş olan.Kociş öle dedi valla vajinit gibi bişeden bashetti ama araştır istersen.Umarım hamilesindir ama durum bölemiş datlum.ALLAH nasip etsn inşallah cnm sabırla olur inşallah cnm

aa yaa çok teşekkür ediyorum sheker shey yani en azından birazda olsun kafamdan attım değilsem değilimdr yani bunu düşünmek çok sıkıcı..yardımın için gerçekten teşekkür ediyorum..

aa yaa çok teşekkür ediyorum sheker shey yani en azından birazda olsun kafamdan attım değilsem değilimdr yani bunu düşünmek çok sıkıcı..yardımın için gerçekten teşekkür ediyorum..
Canım bnm inşallah hamişsindir,hani başka belirtiler vardır belki ama eşim ilişkide kan gelmesiyle gebeliğin alakası olmadğını söledi.Canım bnmm seni üzmeyi asla istemezdim emin ol.Çünkü bende senn gibi bebek isteyenlerdenm 2 aydır falan çalışmalar var ama RABBİM nasip etsn en hayırlı bi şekilde..

Geri