İlişkiden sonra kasık ağrısı Hamilemiyim

Cevooo

Yeni Üye
Üye
İlişkiden sonra kasık ağrısı Hamilemiyim
Merhaba arkadaşlar eşimle ilişkiye girdikten sonra ayağa bir kalktım kasığıma inanılmaz bir ağrı girdi 1 saat fln sürdü daha sonra hafifledi şimdi ise ara sıra kramp giriyor 10 günden beri göğüslerim acıyor yeşil yeşil damarlar belli oldu birde akıntım oluyor adetime 2 gün var hamiş arkadaşlar yardımcı olabilir mi hamileyim acaba bilemiyorum adetim geçerse test yapacağım ama deneyimlerinizi öğrenmek istiyorum lütfen yardım kasık ağrım ağrım önceden adete 3 gün kala fln ara ara olurdu ama birliktelikten sonra böyle birşey yaşamadım

Merhaba, belirtilerden yola çıkarak gebelik teşhisi yapmak yanlış ve yanıltıcı olur. Belirtileriniz gebelik lehine olsada gebelik testi yapmadan hamile olup olmadığınız anlaşılmaz.İlişkiden sonra kasık ağrısı kist, miyom, yara vs gibi durumlardan kaynaklanabilir. Ağrınız devam ediyorsa bir kadın doğum uzmanına görünün. Döneminizde en az 1-3 günlük gecikme olursa gebelik testi yapabilirsiniz.

Merhaba ben sevgilimle ters iliski yaptık ve o bosalmasini dışarı yaptı fakat az bsy ön tarafa aktı bakireyim ama iliskiden sonra 2 gün sonra adet oldum . Hamile kalma ihtimalim varmidir?

Doğum kontrol yöntemi uygulanmadan sağlanan cinsel ilişki gebelikle sonuçalanabilir. Cinsel yöden aktifseniz size uygun bir doğum kontrol yöntemi uygulayın.. Şüpheli ilişki sonrası adetiniz gerçekleşmiş , bu durumda gebelik söz konusu değildir.

Geri