ilişkiden sonraki günlerde kasık ağrısı hissedenler ve hamile olduğunu öğrenenler

yasemeny

Aktif Üye
Üye
ilişkiden sonraki günlerde kasık ağrısı hissedenler ve hamile olduğunu öğrenenler
merhaba arkadaşlar ilişkimden sonraki 5 gün boyunca adet olacakmışım gibi ağrılarım başladı hala devam ediyor adetime daha çok var ama kasıklarımda bir gariplik var göğüslerim aşırı olmasada şiş gibi ve ucu kızarık ayrıca göğüs kenarlarındaki kılların kökleri hafif kabarmış durumda çok sıvı içmem ama çok sık tuvalete gider oldum bu kadar erken bişiler hisseden belirtileri olanlar var mı yardımcı olunn :kiss:

şu an tam hissettiklerini yaşıyorum ama bi anlam veremedim test içinde çok erken.senin durumun ne şu an merak ettim

şu an tam hissettiklerini yaşıyorum ama bi anlam veremedim test içinde çok erken.senin durumun ne şu an merak ettim
bu mesajı yazalı ben çok zaman olmuş. ama tahminlerimde yanılmamışım vücüdumda ilk defa alışkın olmadığım ağrılar vardı ve şüpheleniordum haziran 20 adet tarihimdi olmadım test yaptım pozitif 22 sinde doktora gittim kanda onayladı ancak akşamına kahvereng akıntı geldi doktora gittim değerim düşmüş düşük yapacaksın dedi sabahına adetimle birlikte düşük yaptım.. eğer kendini hamile gibi hisedioan harekerlerine falan dikat et emi dilerim hamile kalırısn...ama ilk düşükler bebek kaynaklı oluyormulş tutunamıyor yani

mrb arkadaşlar ilişkiden sonra kasık ağrısı çekiyorum 11 gün oldu geçmedi sizce hamile olasılığım var mi?sürekli uykum geliyor adet olucakmisim gibi ağrılar ve çok sık tuvalete gıder oldum hemde tuvaletım yokken yada çok az ama sanki patlıcakmışım gıbı oluyo ltfen yardım edim bekliyorum yorumlarınızı.

Merhaba arkadaslar iliskiye girdim 2 gundur kasiklarimda agri var bi de akinti var bunlar neden oluyo bilen varmi

bende de oluyor şu an ilk hamileliğimde de oldu hamile olabilirsin erken belirti

merhabalar ya ben de aynı dertten muzdaribim :( birkaç aydır ilişkiden birkaç gün sonra kasık ağrılarım başlıyor ve yaklaşık 2-3 gün soruyor bi ara internetten ilişkiden sonra kasık ağrısının hamilelik belirtisi olabileceğini okumuştum ve göğüslerde de hassasiyet oluyormuş ve her seferinde içimde bir mutluluk belirtisi oluyordu açıkçası içimde sonra adet oluyordum ve bu adetlerimin özellikle birinde çok ağrı yaşadım düşük yapar gibi ağrı çekmiştim şimdi yine göğüslerimde hassasiyet ve kasık ağrılarım yine başladı adetime daha çok var test yapsam da negatif çıkar zaten acaba bu ağrıların sebebi ne olabilir bilgisi olan var mı :( hamilelik için olduğunu bilsem ahhh ....

On gun once ilk iliskimi yasadim iliskiden dort gun sonra adet oldum kasiklarim da felaket bi agri var sebebi ne olabilir

Geri