İlişkiye girdim kızlık zarım bozuldu zevk suyu ile Hamile kalırmıyım

Ç

Çırak diloş

Forum Okuru
İlişkiye girdim kızlık zarım bozuldu zevk suyu ile Hamile kalırmıyım
Nişanlımla adetimin son günü ilişkiye girdim ilk defa oldu bakireliğimde bozuldu ertesi günü tekrar girdik sonrasında ella ilacı içtim ikisinde de içime boşalmadı karnıma boşaldı ama zevk suyu gelmiştir ondan emin değilim hamille kalma ihtimalim varmıdır?

Selamlar Diloş, Çok sayıda mesaj atmışsın ancak birisini onayladık ve cevaplandırıyoruz. Ella hapı içmişsiniz bu bakımdan içinize tam anlamı ile defalarca bile boşalmış olda yine de hamile kalma riskiniz olmayacaktır. Yani korkulacak bir şey yok hamile kalmayacaksınız kalamazsınız bilginiz olsun. Saygılar.

Nişanlımla adetimin son günü ilişkiye girdim ilk defa oldu bakireliğimde bozuldu ertesi günü tekrar girdik sonrasında ella ilacı içtim ikisinde de içime boşalmadı karnıma boşaldı ama zevk suyu gelmiştir ondan emin değilim hamille kalma ihtimalim varmıdır?

Ertesi gün hapları ile ilgili çok yazı okudum. Okuduklarımı paylaşayım. Ertesi gün hapları kesin olarak hamilelikten korumuyor. Boşalma olsun olmasın zevk suyuyla hamile kalmak mümkün. Boşalmaya yakın zevk suyuna sperm karışabilir ve bu durumda hamile kalmak mümkündür. Ertesi gün hapı kullanna kadınların bir kısmında gebelik gözlenmiştir. Bu nedenle adetinizde gecikme olursa siz yinede tedbir amaçlı test yapın.

Geri