İlk Aşk ((ahh ahh))

'' мάﮒάŁ ''

Yeni Üye
Üye
İlk Aşk ((ahh ahh))

a%C5%9Fk.jpg

14 yaşında erkek çocuklarla takılan kendi erkekmiş gibi sanan küçük bir kızım o kadar erkeksi takılıyorum ki abimlerle bilye oynamalara maçlarda tezahürat yapmay falan gidiyorum.Birgün sıcak bir yaz günü yani okul takımın maçı var ve abim kuzenim o maçta oynıycaklar ben gitmezsem olur mu hiç :huhe:

Gitmiştim herşey çok güzeldi bizim takımın çocukları süper maç yapıyorlar ama gol atamıyorlar :haha: o kadar güzel oynuyorlar ki sarı kartlar kırmızı kartlar oyundan atılmalar sakatlar peş peşe :huhe: Tam bu sırada ben tezahürat yaparken yanıma öyle biri oturmuştu ki gözlerimin ışıldayıp kanatlarımın çıktığını ardından ben kızım dediğimi haykıttırcak biriydi bu :huhe::haha: tüm kızsal duygularımın fırtınalı bir şekilde meydana çıktığını o zaman anlamıştım :D Maçtan uzak kaldım biran en son abimin karşı takım oyuncularından birini döverken görmüştüm ve öylede kaldı hafızamda :D Adeta yanıma oturan subaya aşık olmuştum öyle güzel gözleri vardı ki yemyeşildii ve çok yakışıklıydı :D Kahretsin evliydi ve oğlunu islemeye gelmişti :D Sonra benim ona tutkulu tutkulu baktığımı farkettiki ki ismimi sordu ne söylediğimi bile bilmiyorum :D tekrar oyuna daldı ve ben hala ona bakmaya devam ediyordum :huhe: ahh aşk ahh :haha: Maç bitmişti ve herkes toplanıyordu yanına oğlu geldi beraber kapıdan çıktılar ve abim yanıma gelip hiç olmıycak şeyi yapmıştı kafama vurup kızım manyakmısın sen tezahüratsız kaldık senin maskotluğuna diye azar çekerken bile ona gülümsediğimi hatırlıyorum afallamıştım çünkü :huhe:

Aradan zaman geçti ben okula erkeksi değil de artık genç bir kız edasıyla gidiyordum :huhe: herkesin öğretmenlerimin bile dikkatini çekmişti bu :haha: bir hocam bana hep okyanus derdi nedeni kabına sığmayan genç kızımsın sen benim diye açıklardı lakabım öyle kamıştı. :D

Artık 17 yaşında 1,5 yıllık sevgilisi olan bir kızdım hiç aklımın ucundan geçmiycek bir şey olmuştu :D İlk aşkımı görmüştüm subay tuna abiyi amcayı ya da :D Kıpkırmızı kesilmiştim onu görünce ve bana tek sölediği şu olmuştu sen o maçtaki gördüğüm ''okyanus'' değilmisin demişti ((((:) ben kalakalmıştım .Uzunca bir sohbet etmiştik çok keyifli biriydi ve şimdi dayımın en yakın arkadaşıymış yani o da samsunda görevdeymiş.

Samsuna gidince onu ziyaret etmeden geri dönmem....

Ahhh anılar sen hep beni kovalarsın... :)

Geri