ilk aşkım

gitarbaz

Yeni Üye
Üye
ilk aşkım
orta okulda okurken bi çocuk görmüştüm arkadaşım çok hoşlanmıştı ben aldırış bile etmiodum bi ara kardeşimle markete çıktım marketin yanındada başka bi dükkan var orda gördüm bana baktı geçerken ve alacaklarını kafasına düşürdü:) aslında o anda gülmemek için zor tuttum kendimi market çıkışında kapıda duruodu ben geçerken uzun uzun yüzüme baktı arkamı döndüğümde hala bakıodu

okulda arkadaşıyla teklf gönderdi bende son ders veririm cvbımı dedim aslında evt demek için can atıodum ondan gittikçe çok hoşlanmaya başlamıştım bu konuyu arkadaşlarıma açınca herkesin tepkisi bana karşı kabul etmiceksin o iyi biri değil falan şeyler sölediler ama gittim kabul ettim arkadaşlarım benle 1 ay boyunca konuşmadılar herşey çok düzgün gidiodu aradan tam 1 buçuk sene geçtikten sonra en yakın arkadaşım bana gelip ona aşığım dedi benm sevgilime aşık olmuştu bi arkadaşından en çok bu söz koyar heralde çok ağlamıştım çıktığım çocuğun tanju die arkadaşı vardı oda 2 sene boyunca beni seviodu ama ben bunu sevgilimden ayrılınca öğrenmiştim benm yakın arkadaşım ve tanju işbirliği yapıp bizi ayırmışlardı arkadaşım dediğim kız ona gidip benmle çıkarmısın demiş benide hep tanjuyla yakın birşekilde görmüştü ama ben o sıralar bilmiodum bana olan ilgisini o teklifi kabul etmişti ve ayrılmıştık ama o hiç birzaman sevmedi o kızı aradan 2 sene sonra ben bunun telefonunu geceleri arar gizliden sesini duymak isterdim ona olan aşkım hala bitmemişti deli gibi seviodum onu bi gece aradığımda ben gizliden aradığımı sanarak çaldırdım sesini duydum ve kapattım 2 dk sonra msj geldi hayırdır sen bizi ararmıydın seni unutmadım hala die göndermişti nerdeyse yerin dibine girmiştim öle konuşmaya başlamıştık
onunla uzun bi aradan sonra konuşmak bile çok güzeldi ona seni çok özlemişim dedim ama bi anlık ağzımdan çıktı oda ardından seni hiç unutmadım dedi bana tekrardan teklif etti ama ben kabul etmedim çünkü artık ona güzven die bişi kalmamıştı ama deli gibi aşıktım ona liseye gieçtiğimde bile onu unutamadım öyle güzel şeyler yaşadıkki önceden keşeke kabul etmeseydim bu acıyı çekmeseydim derdim ama hiç birşeyden pişman değilim onu sevmekten asla

yeni yeni toparlıorum kendimi hele ilk ayrılığımız bu kadar acıtmamşıtı canımı öyle çok sevdimki en sonunda taşındık numaramı değştirdim uzaklaştım ondan artık msjları gelmiodu her gece...
taşındık ama onu hep içimde taşıdım şuan bile içim öyle çok acıoki ben 1 sene buyunca şarkılara düşman oldum hiç dinlemedim her dinlediğimde ağlardım çok aşırı duygusal yapım vardır ama buna karşı koyamam ona karşı koyamadığım gibi hala içim acıo ve ondan sonra bana teklif eden kişileri hep reddettim kimseye evet diemedim bi ilişkiye başlamaktan çok korkuorum ondan sonra birinin teklifini kabul ettim onda çok güzel bişi vardı onu hep o die sevdim bütün yaptığı hareketleri bakışları onun gibiydi ve bi ara o çocuk bana gelip ben o eski çıktığın değilim beni ona benzedğim için sevme bu bana çok acı verio canımı yakıo bunu bilmemezlikten geldim ama ben sürdüremicem senin beni ben olduğum için sevmeni bekleyemicem die yolumuzu ayırdık ve kimse olmadı artık olacağınıda hiç sanmıorum çok korkuorum bağlanmaktan çok korkuorum
çok soğuk bi kız oldum bi görseniz yaşadıklarımdan hiç zevk alamıorum ama öenmde kazanmam gereken bi sınavım var ona bağlanmalıyım die düşünüorum onu da beceremiorum herşey bana onu hatırlatıo onu deli gibi özledim
1 ay önce arkadaşlarıma onu buldurup numarasını aldırdım bazen yine eskisi gibi yapıorum sesini duyuyorum ama gizliden mrba ben eski sevgilin diemiorum o cesaretim gelirmi hiç bilmiorum ama o benm tek aşkım onu deli gibi seviorum...

Geri