S

sabırsız melek

Forum Okuru
selam melekler adetim geçti henüz test yapmadım bana ilk hafta hamilelik ile ilgili belirtilerden söz edermisiniz idrarım koyu renk aşırı halsiz ve sürekli bir uyku halim var acaba hamilemiyim başka erken gebelik belirtileri neler tecrübeli meleklerden bilgi istiyorum teşekkürler

HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM HAMİLELİKLE İLGİLİ BELİRTİLER İÇİN GEBELİK KATEGORİMİZE BAKABİLİRSİNİZ.

S

senenguzel

Yeni Üye
Üye
Merhaba size sormam oğrenmem gereken şeyler var. 2 aylık evliyim eşim askerden
Yeni geldi. Adet günüme 12 gün vardı. İlişkiden 4 gün sonra kahverengi leke geldi bunun haricinde kasik agrisi bel agrisi gogus agrisi var usume var. Adet gunume henuz 5 gun var. Hamilemiyim acaba düşünceniz neler?

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
senenguzel' Alıntı:
Merhaba size sormam oğrenmem gereken şeyler var. 2 aylık evliyim eşim askerden
Yeni geldi. Adet günüme 12 gün vardı. İlişkiden 4 gün sonra kahverengi leke geldi bunun haricinde kasik agrisi bel agrisi gogus agrisi var usume var. Adet gunume henuz 5 gun var. Hamilemiyim acaba düşünceniz neler?
Merhaba belirtilere dayanarak gebelik teşhisi yapmak doğru değil.Lekelenmenin bir çok nedeni vardır.Yara,kist,miyom vs..En az 3 günlük gecikmeniz olursa test yapın

S

senenguzel

Yeni Üye
Üye
BEYZA21' Alıntı:
Merhaba belirtilere dayanarak gebelik teşhisi yapmak doğru değil.Lekelenmenin bir çok nedeni vardır.Yara,kist,miyom vs..En az 3 günlük gecikmeniz olursa test yapın
BEYZA21' Alıntı:
Yalnız hiç bir şekilde bende leke tarzı olmazdı daha sonra çok az bir şekilde açık sarı leke oldu şu an lekelenmem yok ama bel ağrım çok fazla

gmzky

gmzky

Hamiş Melek
Üye
Adet tarihini bekle bakalım gecikince tahll yaptrmak kesin sonuc

kızılsaç

kızılsaç

Üye
Üye
sürekli buralntım oluyo fakat testlerde hiç bir şey çıkmadı. günüm geçmeden meraktan iki test yaptım onlardda boştu.

S

senenguzel

Yeni Üye
Üye
Kızlar dün adetime 3 gün vardı. Pembe akinti ve kahverengi akinti geldi. Bugün çok az bir kahverengi akinti var sizde Hamilemiyim ?

gmzky

gmzky

Hamiş Melek
Üye
Sabirsizsin anliorum ama bekle adetinin geçmesini bekle canım az kalmış sabret

gmzky

gmzky

Hamiş Melek
Üye
Korkutmak istemem ama benim de geçen ay aynı şekilde oldu adetten iki gün önce aknti başladı kahve iki gün boyunca surdu sonra adet oldum kist varmış megerse sende ole olmaz umarim

S

senenguzel

Yeni Üye
Üye
Tatlım bende pembe akinti vardı sonra kahverengi nerden baktım yerlesme kanaması diyordu bilmiyorum artık hayırlısı kocamla sabırla bekliyoruz

S

senenguzel

Yeni Üye
Üye
Ayrıca birde 2 gündür baş ağrısı var bugün halsizlik ve uyku var

gmzky

gmzky

Hamiş Melek
Üye
İnşallah gusel hbrler alırsın ama acele etmen için çok erken daha iki aylık eyliymissin şimdiden bukdar takma yoksa stres oluo kaç seneler boyunca sırf stres yüzünden cocgu olmayanlar var kakknda hayırlısı olsun

S

senenguzel

Yeni Üye
Üye
Canım adet oldum 2 gün önceden geldi. Hayal kırıklığına uğradık ama sağlık olsun

S

senenguzel

Yeni Üye
Üye
Tatlım ağrım çok fazlaydı ilaç 2 tane aldım acillkk olduk ağrı kesici kullanıyorum ağrım olunca napalım kader de varsa olur