Paqpa İlk adım Ayakkabısı modellerini gördünüz mü meleklerim ?

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Paqpa İlk adım Ayakkabısı modellerini gördünüz mü meleklerim ?

Paqpa ilk adım ayakkabı modelleri ilk adım ayakkabısı modelleri ilkadım ayakkabısı

Sevgili meleklerim yeni doğan bebeklerimiz için çok çile çektik belki yumurtlama tarihini bilemedik belki bildik hatta hiç sorun yoktu ama gittik ve yumurta srepm donasyonu ile hamile kaldık. Şimdi büyük zorluklar ile Rabbimizin bizlere bahşettiği bu bebişler artık büyümeye ve yürümeye eğilimli hale geldiler diyelim ki. Peki bu bebişlerimizin minnacık ayakları için nasıl bir ayakkabı seçmeliyiz gerçekten bebeklerin ayaklarını koruyan onların rahatını düşünen bir firma var mı dediğimizde karşımıza Paqpa ayakkabı modelleri çıkıyor fiyat aralıkları şu sıralar 400 seviyesinde.

Yürümeye başlayan bebekler için çok önemlidir ilk adım ayakkabıları son derece önemli kızlar ayaklarının ilk kez yere basmasında tam da bebekler için dizayn edilmiş ayakkabılar gerçekten mevcut. Ortopedik ve küçükleri düşünen doğası ile yapılan bir ayakkabı bu firmanın açıklamasını birazdan aşağıdan sizlere vereceğim ama bir kaç erkek bebek ilk yürüme ayakkabı modeli ve kız bebek ilk adım ayakkabılarından bir kaç örnek vermek istiyorum sizlere.

ilk adım ayakkabı modeli.jpg

Yukarıdaki görselde ilk adım ayakkabı modeli erkek bebekler için yapılmış fiyat aralığı 400 arkadaşlarım tabiki konu tarihine de bakın 2022 yılının sonundayız artık. Bir de kız bebek için ayakkabı görseli vereyim sizlere görün ne kadar hoş ve ortopedik kızlar.

kız bebek ilk adım ayakkabı modelleri paqpa.jpg

Bu ayakkabılara kendi internet siteleri olan paqpa.com.tr adresinden ulaşmanız mümkün. Şimdi firmanın bu güzelim ayakkabıları oluştuturken yazdıklarına göz atalım.

Çocuk ayağının Formunu bozmayan, doktorların tavsiye ettiği Paqpa ilk yürüyüş ayakkabısı ayağın sağlıklı gelişimini sağlamakta ve ayak kaslarının gelişmesine yardımcı olmaktadır. Paqpa ACTIVE GEL COMFORT Tabana yerleştirilen jel tabletleri sayesinde yürüyüş esnasında ayağın maruz kaldığı etkileri en aza indiren darbe emici bir sistemdir.bu sistem sayesinde çocuk daha emin adımlarla yürür. anatomik taban tasarımı ve bileği saran yapısı ile bileğin sağlam bir destek aldığını hisseden bebek adımlarını daha rahat atmasını sağlamaktadır.

BÜYÜK DÜŞÜNÜYORUZ, Küçükleri düşünüyoruz!
Geleceğe atılacak kendinden emin adımlar; yaşamın kararsız, hassas, ürkeklik adımlarının en iyi şekilde korunmasına bağlıdır.
Paqpa. şimdilik küçük atılan adımların ilerideki yıllarda yaratacağı büyük etkileri düşünerek Çocuklarınızın doğal gelişim sürecine uygun ve hareket özgürlüğü sağlayan modeler üretiyor... Şimdiden büyük düşünüyor, her zaman küçükleri düşünüyor.

Çocuğunuz Geleceğe "Sağlıklı Adımlar" Atsın...
Yeni doğmuş bebekler kusursuz ayaklara sahiptir ve ilk aylardan itibaren mükemmel korunmayı gerektirir. Çünkü çocukluk dönemi boyunca uygun olmayan ayakkabı seçimi, doğal gelişim sürecine zarar verebilir. Paqpa'nın misyonu her zaman bu tür riskleri ortadan kaldırmaktır. Ürettiği yumuşak ve esnek ayakkabı modelleri ile bebeklere ilk, kararsız adımlarını atıkları en hassas aylarında yardımcı olur.
Paqpa ayakkabıları sağlıklı ve doğal büyümenin en büyük destekçisidir.

Bir Ayakkabıdan Neler İstenir?
Ayakları sıkmama, Nazik (yumuşak) bir seki İde koruma. Bunlar bebek ayaklarının ihtiyaç duyduğu iki önemli özelliktir ve Paqpa ayakkabıları bu özellikler göz önünde bulundurularak üretilir. Paqpa ayakkabıları, ayaklara hareket özgürlüğü sağlarken aynı zamanda ayakların osteo-articular yapısının doğru oluşmasını sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir. Tamamı esnek olan ve kaymayı önleyen üç bölümlü yoğun taban, konfor ve maksimum güvenlik sağlar. Topuklar ayakları desteklemek üzere yapılandırılmıştır, burkulma ve bükülme risklerini minimize eder. Paqpa ayakkabılı çocuklar, dengelerini daha kolay bulacak ve dünyayı keşfederken daha sağlam adımlarla yürüyeceklerdir.

Sahilde Yürür Gibi...
Kumsallar, çocuk ayakları için oldukça ideal yüzeylerdir. Çünkü kumsallar çocukların ayak şekillerine mükemmel bir şekilde adapte olurlar. Plajda yalınayak yürümek çocuklara harika hisler verir, aynı deneyimi Paqpa ayakkabılarıyla da yaşarlar. Paqpa ayakkabılarının özel üç bölümlü tabanı sayesinde "maksimum denge" sağlanır. Tabandaki rahatlığın nedeni lateks tabakadır, bu tabaka tarafından vücut ağırlığı dengeli bir seki İde taban a yayı İm aktadır. Ayak mümkün olduğunca doğal ve özgür bir şekilde gelişmektedir.

"SAND EFFECT"
1. Katkısız plastik latekstabaka, destekleyici "Kumsal Etkisi"
2. Yumuşak, vuruş-sürükleyici orta tabaka
3. Kaymayı önleyen lastik tırtıl
4. Esnek, boru şeklinde, gevşek mokasen.
5. Lateks vatka
6. Kuzuderisi astarlı tüm parçaları deri üst kısım
Uzmanların Tercihi Paqpa'dan yana... "Kesinlikle Bu Tarz Bir Ayakkabı Tavsiye Ediyorum""Paqpa'nın yeni yürümeye başlayacak çocuklar için ürettiği modeller, 3 yaşına kadar idealdir. Paqpa ayakkabıları, çocuk ayaklarına tam konfor ve gelişim için özgürlük verir. Anneler yeni yürümeye başlayan çocukları için nasıl bir ayakkabı almaları gerektiğini danıştıklarında hiç tereddüt etmeden bu tip /akkabıları öneriyorum." sözleri Ege Üniversitesi ortopedi uzmanlarına ait.
Çocuk ayak sağlığı üzerindeki olumlu etkileri tıp otoriterilerince de test edilenen Paqpa uzmanlardan tam not alıyor...

"Paqpa Ayak ölçer" Ne Zaman Kullanılmalıdır?
Çocuklar üç yaşına kadar, ayakkabılarının nasıl hissettirdiğini doğru olarak belirtemeyebilirler. Bu nedenle, çocuğunuz için yanlış seçim yapmanızı önleyecek, uygunluğu tam olarak ölçen "Paqpa Ayak ölçer" gibi bir aleti kullanmak iyi bir fikir olarak karşımıza çıkar.Çocuğunuz için satın alacağınız ayakkabı büyük ise yeterli desteği sağlamayacaktır, fazla küçük olduğu durumda ise büyümeyi-gelişimi engelleyecektir. Çocuklar yürümeye başladıkları dönemden 3 yaşına kadar ayakları 2 ya da 3 ölçü büyür. Bu dönemlerde Paqpa satış noktalarına gelerek çocuklarınızın giydiği ayakkabıların onlar için uygun olup olmadığını düzenli olarak kontrol ettirebilirsiniz. Yeni Yürümeye Başlayan Çocukların İlk Antrenmanları İçin: "Paqpa Spor Ayakkabıları" Çocuklar koşmaya ve topla oynamaya başladıklarında, özel ayakkabılara ihtiyaç duyarlar. Bu ayakkabılar anne ve babalarınınkinden farklıdır. Özellikle spor ayakkabıları çok küçük çocuklar için son derece önemlidir. Yanlış ayakkabılarla koşmak ayaklarda eki I bozukluğuna neden olabilir. Paqpa ayakkabıları; "Sahil Efekti" patenti, yumuşaklığı, nefes alan (hava aldıran) üst yüzeyi, tabanda yer alan şekil alabilir pedi ile ayırt edici özelliğe sahiptir. Bu özelliklerinden dolayı Paqpa Spor ayakkabıları, koşarken ve oyun oynarken çocuklara güven vermektedir.

Paqpa Spor Ayakkabılarının Teknik Özellikleri:
Oldukça yumuşak ve esnek olan ayakkabılar, nefes alan üst yüzeye sahiptir, Spor ayakkabılarının şekli ilk adım için uygun konforu sağlar, Kumsal efekti tabanı boydan boya yumuşak, destekleyici tabakaya sahiptir, Astar ve anatomik iç yüzey deridendir.

İlk Aylardan İtibaren Ayakkabı Seçimi...
Çocuk ayakları kararlı bir değişim gösterir. Değişim, gelişimin çeşitli aşamalında hızlı bir şekilde ortaya çıkar. Paqpa, 0 yaşından itibaren ayak gelişimine eşlik eden, geniş yelpazedeki model çeşidiyle bu gelişmeleri takip etmektedir. Paqpa ayakkabılarının yapımında farklı ve yüksek kaliteli malzeme seçimi esastır. Kullanılan renklerde çocukların hoşuna gidecek renklerin seçilmesine dikkat edilir. Çocuklarınız eğlenirken, adımları Paqpa ile sağlıklı ve güçlü bir biçimde gelişecektir.

Her ihtiyaca Uygun Modeller
Tüm Paqpa modelleri çocuk psikolojisine uygun ve onların gelişimine yardımcı olacak şekilde dizaynedilmiştir. Bebeklerin dış dünyaya ilk aşinalıkları ve yeni yürümeye başladıkları dönemlerde ayakları, Paqpa ayakkabılarının hassas korumasını gerektirir

Moderatör tarafında düzenlendi:
oyy ben yerim bunları minicik oluo ayakkabı çok şeker görünce yapası gelio insanın :D
benimde kırmızı minik pabuçlarım hala durur bide ilk patiklerim :D

Evet kızlar yeni doğan ve henüz yürümeye başlayan bebekler için 19 21 numara arasında ilgili firmanın sitesinde ayakkabılar var ve belirtildiği üzere 399,90 gibi satışa sunulmuş. Kız bebekler için ve erkek bebekler için ilk adım ayakkabıları mevcut sitelerinden kontrol edebilirsiniz adresi yukarıda yazıyor.

Geri