İmplantasyon pıhtılı olurmu ?

adetime 3 gün kala kahverengi leke geldi adet olmadım bugün 2 gün gecikti sadece damarımsı bir leke var hamile olabilirmiyim?

Merhaba, gördüğünüz lekelenme implantasyon kaynaklı olabilir. 2 günlük gecikmeniz var bugün hcg testi yapın net olarak gebe olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

Merhaba benimde adetim 21inde olmasi lazim daha 1 hafta var ve bugun leke geldi sadece lavaboya çıktığım zaman pihti gibi akiyo ama ped de lekelenme olmuyo hamileyim sizce cvp verin lutfenn

Merhaba, Yerleşme kanaması adetten 1-2 gün önce yada gecikme olunca görülür. Bir kaç damladan ibaretti. Ayrıca her lekelenme gebelik kaynaklı değildir. Bu şekilde gebelik var yada yok diyemeyiz. Gecikmeniz olursa test yaparsınız.

Merhaba ben 13 ocakta regli oldum ve 6 gün sonra ilişkim oldu normalde 13 14 şubatta reğli olmam gerekken 6 şubatta oldum ve ilk pembe geldi ama 7 gün sürdü ve git gide kanamam siyahlaştı çok sancılı ve pıhtılıydı bu yerleşme kanaması yada hamilelik belirtisimi yoksa normal reglimi?

Merhaba ben 13 ocakta regli oldum ve 6 gün sonra ilişkim oldu normalde 13 14 şubatta reğli olmam gerekken 6 şubatta oldum ve ilk pembe geldi ama 7 gün sürdü ve git gide kanamam siyahlaştı çok sancılı ve pıhtılıydı bu yerleşme kanaması yada hamilelik belirtisimi yoksa normal reglimi?

Sonuçta adet olmuşsunuz . Çok stres yaptığınız için adetiniz erken gerçekleşmiş. Yerleşme kanaması adet gibi yoğun olmaz bir kaç damladan ibarettir. Gebe olduğunuzu düşünmüyorum ama tedbiren yinede gebelik testi yapın.

MErhaba ben 6 şubatta hasta oldum 7 gün sürdü ve bugun 22 şubatta kanamam geldi bu nedir

Ben 13 ocakta regli olmuştum 7 gün sürdü ve kısa süre sonra 6 şubatta tekrar regli oldum ve hep pıhtılı ve koyu renk kanama geldi 7 gün sürdü ve 10 gün sonra bugun 22 şubatta gene kanama geldi ama açık pembe lekelenme şeklinde bunun sebebi hamilemiyim?

Merhaba, kısa sürede sık adet olmuşsunuz. Sık adet görme nedenleri kist,miyom,hormonal problemler,rahimde yara vs. gibi durumlardan kaynaklanabilir. Gebe olduğunuzu düşünmüyorum fakat tedbiren test yapın ve mutlaka hekime görünün.

merhaba bugün adet olmam gerekirken 20 sinde oldum adetim her zamanki gibiydi bu yerleşme kanamasımı sizce

Geri