İmplantasyon pıhtılı olurmu ?

Merhaba, adetin bir kaç gün erken gelmesi normaldir . Durumunuzun gebelikle ilgisi yok . ( Gebe değilsiniz ) Diğer aylarda ki gibi adetiniz normal geçmiş. Şüphenizi gidermek adına test yapabilirsiniz.

merhaba ben 28 günde bir adet görüyorum ve her zaman tam gününde oluyordum bu ay 28 inde olmam gerekiyordu iki günde kahverengi lekelenme var adet olmadım acaba yerleşme kanaması olabilir mi

Merhaba, yerleşme kanaması adet gibi yoğun olmaz lekelenme şeklinde olur. Genelde adete 1-2 gün kala yada adet gecikmesin de gerçekleşir. Gebelik testi yaparak gerçekleşen lekelenmenin gebelik kaynaklı olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

adetim 1 gün gecikti sonra pıhtılı adet oldum 5 gün sürdü bir gün gecikti diye hamile olabilirmiyim korkuyorum

Yerleşme kanaması adet gibi uzun ve yoğun olmaz . Lekelenmeden ibaret bir kanamadır. Adet gecikmesi bazen bir kaç gün geri yada ileri gelebilir. Gebe değilsiniz lakin kuşkunuzu gidermek adına test yapabilirsiniz.

Merhabaalar ;
Ben 16 martta hasta olmam gerekırken 19 martta oldum ama bu zamana kadar hıc gecıkmem olomamıstı.goguslerımde şişlik , göğüs damarlarım netleşmıstı.
ama 19 martta hastalandım .Sancım daha fazla ve parcalı geldı.İLK gun acık pembe normal adet mıktarında .
ilk gunden buyana koyu parcalar gelıyor.
Sızce ne olabılır.Kımmyasal gebelık olabılır mı?

Merhabaalar ;
Ben 16 martta hasta olmam gerekırken 19 martta oldum ama bu zamana kadar hıc gecıkmem olomamıstı.goguslerımde şişlik , göğüs damarlarım netleşmıstı.
ama 19 martta hastalandım .Sancım daha fazla ve parcalı geldı.İLK gun acık pembe normal adet mıktarında .
ilk gunden buyana koyu parcalar gelıyor.
Sızce ne olabılır.Kımmyasal gebelık olabılır mı?

Merhaba, adet gecikmesi bir çok koşuldan kaynaklanabilir. Kimyasal gebelik yada diğer sağlıksız gebelikler ancak düzenli olarak hcg değerinin izlenmesi ile teşhis edilebilir. Hekime görünüp muayene olmanızda fayda var.

merhaba adet gününe 2 gün kala pembe lekelenme geldi sonra kesildi adet olmadım 2 aylık evliyim durum nedir sizce yardımcı olurmusunuz

Geri