İmplantasyon pıhtılı olurmu ?

Hormonlarla ilgili bir bozukluk yada dengesizlik adet döneminde düzensizliklere gecikmelere neden olabilir. Adet dönemi zaman zaman pıhtılı kanama olabilir bu normaldir

banada yardımcı olurmusunuz ilk defa adet gecikmesi yaşadım sadece biryemek kaşığı kadar lekem geldi sonra durdu kasıklarım ağrıyor ne zaman test yapsam hamile olup olmadığımı anlayabilirm.teşekkür ederim şimdiden

Merhaba, öncelikle belirtelim ki her adet gecikmesi gebelik kaynaklı olmamaktadır. Bir kaç faktör adet gecikmesine neden olabilir. Yerleşme kanaması adet gibi yoğun olmayan lekelenme şeklinde bir kanamadır. Yarın kanda ( hcg )gebelik testi yaparak hamile olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

Merhaba. Adetim 3 gün gecikti bugun kahverengi akıntı sonrasında pıhtı şeklinde kanama oldu koyu kırmızı renkte ama kan pede gelmiyor tuvalete ciktigimda geliyor affedersiniz peceteyle silince geliyor yerlesme kanaması olabilir mi

merhaba adetim normalde düzenlidir ilk defa adet gecikmesi yaşadım . dişim çok ağrıyordu antibiyotik kullandım .3 günlük gecikme sonrası kanamam geldi yoğun ve pıhtılıydı acaba yerleşme kanaması olabilrimi?

Merhaba, adet gecikmesi sadece gebelik kaynaklı olmaz. Bir çok koşul gecikmeye neden olabilir. Kullanılan bazı ilaçlar bu koşullardan biridir. Muhtemel kullandığınız antibiyotik adet gecikmesi yapmış. Adet kanaması zaman zaman pıhtılı olabilir bu normaldir. Gebe olduğunuzu düşünmüyorum fakat kuşkunuzu gidermek adına gebelik testi yapmanızı öneriyorum.

Merhaba iliskiye girdikten iki hafta sonra adet oldum ve adetimden hemen sonra yogun pihtili kahverengi kanamam oldu suan midem bulanıyor ve kokulara karsi hassaslaştım gebe olma ihtimalim. Nedir...

merhabalar yardımcı olursanız cok sevinirm ben 4 ay önce kürtaj oldum bebegimin kalbi durmustu almak zorunda kaldık. normalde düzene girdi kürtajdan sonra simdi ise 11 ağustosda olmam gerekirken 7 agustosda oldm fakat eskisi gibi çok yogun değildi ama bi kaç defa pıhtılı geldi ama az da deildi 4 gün sürdü gögüs uçlarım kaşınıyor midem bulanıyor sizce sebebi ne dir kan da test yaptırmalımıyım

Merhaba, kürtajı 4 ay önce olmuşsunuz . Kürtaj sonrası korunmasız ilişkiniz oldu ise gebe kalma riskiniz var fakat kanama gerçekleştiği için gebe olduğunuzu düşünmüyorum. Septomlarınız başka sağlık koşullarından kaynaklanabilir. Yinede kuşkunuzu gidermek adına gebelik testi yapını.

Geri