İmplantasyon pıhtılı olurmu ?

ertesi gün hapları adet döngüsünü bozabilir kanamanızın uzun sürmesi bu yüzden bu ilaca güvenmeyin gebelikten % 100 de korumuyor bu hapı kullandıktan sonra ilk iki ay adetim çok uzun sürdü ve farklı tarihlerde oldu.Mesela önceki adetim 28 di öbürü 20 de oldu aradaki farka bakarmısın

Merhaba ben 2.5 ay önce ilişkiye girdim ama bakireyim meni vajinama geldi mi emin değilim ama geldi farzedelim onun üzerine 2 kere adet gördüm şuan adetim 5 gün geçti 2.5 ay önceki yaptığım şeyden hamile olabiliyor muyum

Merhaba ben 2.5 ay önce ilişkiye girdim ama bakireyim meni vajinama geldi mi emin değilim ama geldi farzedelim onun üzerine 2 kere adet gördüm şuan adetim 5 gün geçti 2.5 ay önceki yaptığım şeyden hamile olabiliyor muyum
Şüpheli ilişkiden sonra iki defa adet olmanız gebe olmadığınızı gösteriyor. Şu anki gecikmeniz gebelik kaynaklı değil bir çok durum adet gecikmesine neden olabilir. Bir iki gün içinde döneminiz gerçekleşmez ise bir kadın doğum uzmanına görünüp muayene olun.

Merhaba ,6 aylık evliyiz ve korunmuyoruz ben adet günümden 4 gün önce hafif olarak başlayan ve bir gün ara ara devam ama gün içinde ki kanama da bir kaç kez pıhtı olarak devam eden ve akşam üzeri kesilen bir kanama yaşadım bu yerleşme kanması olabilir mi?

Merhaba ,6 aylık evliyiz ve korunmuyoruz ben adet günümden 4 gün önce hafif olarak başlayan ve bir gün ara ara devam ama gün içinde ki kanama da bir kaç kez pıhtı olarak devam eden ve akşam üzeri kesilen bir kanama yaşadım bu yerleşme kanması olabilir mi?

Merhaba özgül hanım. Yerleşme kanaması yoğun ve pıhtılı olmuyor . Şayet gebeyseniz bu düşüğe işaret edebilir bir kadın doğum uzmanına görünmeniz faydanıza olur diye düşünüyorum.

Merhaba en son 15 mayısta regl oldum ve dün regl olma günümdü tam gününde oldum ama kahverengi geldi ve az miktarda kanama oluyor aynı günün gecesi kırmızıya döndü regl kanı mı acaba test yapmalımıyım yoksa ?

Merhaba en son 15 mayısta regl oldum ve dün regl olma günümdü tam gününde oldum ama kahverengi geldi ve az miktarda kanama oluyor aynı günün gecesi kırmızıya döndü regl kanı mı acaba test yapmalımıyım yoksa ?

Kırmızıya dönüp normal regl gibi olmasa idi yapın derdik ama gerek yok regl olmuşsunuz sevgiler... Bence test yapmanıza hiç ama hiç gerek yok bilginiz olsun.

Merhaba adetim 2 gün erken geldi kahverengi akıntı ile başladı ve daha sonra hafif kırmızıya döndü. Bı kaç kez pıhtılaşma oldu ve suan tekrar kahverengi akıntıya dönmeye başladı sızce yerleşme mı yoksa normal adet midir?

Merhaba adetim 2 gün erken geldi kahverengi akıntı ile başladı ve daha sonra hafif kırmızıya döndü. Bı kaç kez pıhtılaşma oldu ve suan tekrar kahverengi akıntıya dönmeye başladı sızce yerleşme mı yoksa normal adet midir?

Regl dönemi bir kaç gün erken başlayabilir bu normaldir. Yerleşme kanaması regl gibi yoğun olmaz kan pıhtısı içermez. Yinede tedbiren gebelik testi yapın.

Geri