İmplantasyon pıhtılı olurmu ?

Meraba benimde gecen tatli pembe mendile silince leke geldi bugunde az kahverengi geldi mendile silince az oncede hafif kirmizi gibi acik renkte az mendile silince geldi sizce neyden kaynaklanabilir bilgiverebilirmisiniz

Meraba benimde gecen tatli pembe mendile silince leke geldi bugunde az kahverengi geldi mendile silince az oncede hafif kirmizi gibi acik renkte az mendile silince geldi sizce neyden kaynaklanabilir bilgiverebilirmisiniz

Merhaba, ara lekelenmelerin bir kaç nedeni var , gebelik , hormonal problemler ,rahimde yara, kist miyom vs gibi. Tam olarak lekelenmeyi ne zaman yaşadınız ?

Adetimin ilk günü yoğun kırmızı kanama oldu daha sonradan adet kanı azaldı ve kahverengiye döndü daha önceden kırmızı kan günlerce devam ederdi yerleşme kanaması olabilir mi

Merhaba benim normal regl günüme 10 gün var ve lekeleme şeklinde kahve rengi kanamam oldu daha sonrasında çok hafif kramplar oldu yerleşme kanaması mi yoksa düşük mu oluyo çok şiddetli ağrım yok ama pohtilar da var

Merhaba; Ben 11.ayın 15 inde regl oldum 5 gün sürdü 12.ayın 3 ünde sabah kalktığımda çok küçük pembe kahve arası bi lekelenme gördüm gün içinde bi kez daha çok küçük geldi 4ünde bi kez daha çok küçük pembe kahve arası geldi sizce hamilemiyimdir ne zaman test yapmalıyım

Merhaba; Ben 11.ayın 15 inde regl oldum 5 gün sürdü 12.ayın 3 ünde sabah kalktığımda çok küçük pembe kahve arası bi lekelenme gördüm gün içinde bi kez daha çok küçük geldi 4ünde bi kez daha çok küçük pembe kahve arası geldi sizce hamilemiyimdir ne zaman test yapmalıyım
Adetinizde gecikme olursa test yaparsın biraz daha bekle

Geri