İmza Ve Avatar Yapılır!!.

KeLeBeK's

KeLeBeK's

Daimi Üye
Üye

pain yazan yere nicimi yazmanı istiyorum canım

HaYaL

HaYaL

Daimi Üye
Üye
seyda seyda' Alıntı:
sana zahmet olmazsa hayalciğim canım benim şu anki avatarıma ismimi yazarmısın ayrıca imzamda resim hareketli oldu da neden avatarımda beceremedim bi türlü anlayamadım eğer çok olmazsam o konuya da bi el atarmısın canım beniiiim...:oppucuk::oppucuk::oppucuk:

Buyur tatlım . Hareketli olmuyor çünkü hareketli resmin boyutları 150*150 yani avatar boyutunda olmalı canım aksi halde hareketi kaybolur.

HaYaL

HaYaL

Daimi Üye
Üye
elvin berfin' Alıntı:
cok güzel yapiyorsun. eline saglik. bi zahmet benim kizlarin altinada ELVIN BERFIN yapsan cok mutlu olacam. simdiden tesekkür ederim

Buyur tatlım şeker kızaların.:)

HaYaL

HaYaL

Daimi Üye
Üye
KeLeBeK's' Alıntı:

pain yazan yere nicimi yazmanı istiyorum canım
Kelebeğim msnden de dediğim gibi bu resim imza için çok büyük. küçültüp isim yazarsam da hareketi gider maalesef.

seyda seyda

seyda seyda

Yeni Üye
Üye
HaYaL' Alıntı:

Buyur tatlım . Hareketli olmuyor çünkü hareketli resmin boyutları 150*150 yani avatar boyutunda olmalı canım aksi halde hareketi kaybolur.
ellerine sağlık canım....teşekkür ederim zaman ayırdığın için...

elvin berfin

elvin berfin

Aktif Üye
Üye
kiz hayal yerim ben seni cooooooook güzel eline saglik tesekkürler

N

Nurum83

Forum Okuru
slm hayalcim rica etsem bana da yaparmısın nooolluurrr:hasta:

N

Nurum83

Forum Okuru
nurum83' Alıntı:
slm hayalcim rica etsem bana da yaparmısın nooolluurrr:hasta:
hayalcim resim bilmiyom nasıl eklenir çok küçük bişi olmasn yanarlı dönerli bişi olursa melek fln olabilir mesela bide şeyyy altınada şölee parlak bi şekilde yanıp sönen sana öyle hayranım ki buna sen bile hayransın ......yazarsan beni çokk mutlu edersin cnm benim şimdiden çook tşkler .....:humble:

HaYaL

HaYaL

Daimi Üye
Üye
nurum83' Alıntı:
hayalcim resim bilmiyom nasıl eklenir çok küçük bişi olmasn yanarlı dönerli bişi olursa melek fln olabilir mesela bide şeyyy altınada şölee parlak bi şekilde yanıp sönen sana öyle hayranım ki buna sen bile hayransın ......yazarsan beni çokk mutlu edersin cnm benim şimdiden çook tşkler .....:humble:
Canım bu avatar mı imza mı olacak avatara o kadar yazı sığmaz yani o bakımdan şettirdim.:)

aslı01

aslı01

Yeni Üye
Üye
merabalar yeniyim ben neyin nerden yapılacağıno bilmiyorum tam olarak bana sizin zevkinize göre olan bi resmin üzerine aslı yazarmısınız şimdiden teşekkürler

megara

megara

Yeni Üye
Üye
aaa ben bu skonuyu şimcik gördüm bilsem daha önceden sölerdim isteğimi bak bu sayfayı açmışsın ben düşmem artık yakandan:haha: canım yaa benim üye resmimin altına güzel bi megara yazarmısın afilli olanından:D kafana göre bişelerde yapabilirsin tabii:D şimdiden teşekür ettim canım benim

N

Nurum83

Forum Okuru
HaYaL' Alıntı:
Canım bu avatar mı imza mı olacak avatara o kadar yazı sığmaz yani o bakımdan şettirdim.:)
imza olsun hayalcim zahmet olmassa delircem yapamadım şimdiden ellerine sağlık...:deli:

HaYaL

HaYaL

Daimi Üye
Üye
nurum83' Alıntı:
İmzan tamamdır canım umarım beğenirsin.:)

HaYaL

HaYaL

Daimi Üye
Üye
aslı01' Alıntı:
merabalar yeniyim ben neyin nerden yapılacağıno bilmiyorum tam olarak bana sizin zevkinize göre olan bi resmin üzerine aslı yazarmısınız şimdiden teşekkürler

Buyur canım umarım beğenirsin.:)

HaYaL

HaYaL

Daimi Üye
Üye
megara' Alıntı:
aaa ben bu skonuyu şimcik gördüm bilsem daha önceden sölerdim isteğimi bak bu sayfayı açmışsın ben düşmem artık yakandan:haha: canım yaa benim üye resmimin altına güzel bi megara yazarmısın afilli olanından:D kafana göre bişelerde yapabilirsin tabii:D şimdiden teşekür ettim canım benim

Buyur canım sana afilli bir avatar.:D güle güle eskit.

N

Nurum83

Forum Okuru
nurum83' Alıntı:
imza olsun hayalcim zahmet olmassa delircem yapamadım şimdiden ellerine sağlık...:deli:
hayalcimm ellerine sağlıkkk çok cüselll olmuş yaaaa :pasi:tekrar görüşmek üzere...öpüldün:utan:

FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK

Daimi Üye
Üye

Hayal canım senden bir ricam olucak bu resmin üstüne firari melek yazarmsın.Yaparsan çok sevinirim şmdiden teşekkür ediyim.:D

HaYaL

HaYaL

Daimi Üye
Üye

Buyur tatlım umarım beğenirsin.

elçin&su

elçin&su

Hamiş Melek
slm hayalcim ben de imza istiyorum yapamadım avatarı halletmiştim imzayı da denedim olmadı bi yardım etsen şöyle tatlı parıldayan bir bebiş istiyorum imzamda şimdiden teşekküler

elçin&su

elçin&su

Hamiş Melek
çok ama çoook beğendim ellerine sağlık çok teşekkür ederim

HaYaL

HaYaL

Daimi Üye
Üye
Rica ederim canım yupis güle güle kullan.

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
M İmza Avatar Yardım 0
RefRa İmza Avatar Yardım 3
DepreSy(onda) İmza Avatar Yardım 6
DepreSy(onda) İmza Avatar Yardım 4
MEÇHUL İmza Avatar Yardım 69