İmza Ve Avatar Yapılır!!.

sana zahmet olmazsa hayalciğim canım benim şu anki avatarıma ismimi yazarmısın ayrıca imzamda resim hareketli oldu da neden avatarımda beceremedim bi türlü anlayamadım eğer çok olmazsam o konuya da bi el atarmısın canım beniiiim...:oppucuk::oppucuk::oppucuk:

Buyur tatlım . Hareketli olmuyor çünkü hareketli resmin boyutları 150*150 yani avatar boyutunda olmalı canım aksi halde hareketi kaybolur.

kelebekkiz-3476.gif

pain yazan yere nicimi yazmanı istiyorum canım

Kelebeğim msnden de dediğim gibi bu resim imza için çok büyük. küçültüp isim yazarsam da hareketi gider maalesef.

slm hayalcim rica etsem bana da yaparmısın nooolluurrr:hasta:

hayalcim resim bilmiyom nasıl eklenir çok küçük bişi olmasn yanarlı dönerli bişi olursa melek fln olabilir mesela bide şeyyy altınada şölee parlak bi şekilde yanıp sönen sana öyle hayranım ki buna sen bile hayransın ......yazarsan beni çokk mutlu edersin cnm benim şimdiden çook tşkler .....:humble:

hayalcim resim bilmiyom nasıl eklenir çok küçük bişi olmasn yanarlı dönerli bişi olursa melek fln olabilir mesela bide şeyyy altınada şölee parlak bi şekilde yanıp sönen sana öyle hayranım ki buna sen bile hayransın ......yazarsan beni çokk mutlu edersin cnm benim şimdiden çook tşkler .....:humble:

Canım bu avatar mı imza mı olacak avatara o kadar yazı sığmaz yani o bakımdan şettirdim.:)

merabalar yeniyim ben neyin nerden yapılacağıno bilmiyorum tam olarak bana sizin zevkinize göre olan bi resmin üzerine aslı yazarmısınız şimdiden teşekkürler

aaa ben bu skonuyu şimcik gördüm bilsem daha önceden sölerdim isteğimi bak bu sayfayı açmışsın ben düşmem artık yakandan:haha: canım yaa benim üye resmimin altına güzel bi megara yazarmısın afilli olanından:D kafana göre bişelerde yapabilirsin tabii:D şimdiden teşekür ettim canım benim

Geri