İnce dudakları dolgunlaştırma

M

Misafir

Forum Okuru
İnce dudakları dolgunlaştırma
ince dudaklar, kalın göstermek, nasıl dolgunlaşır buyrun burada öğrenelim arkadaşlar.

84ddbba187f9c3.jpg

"Dudaklarım ince, acaba nasıl dolgunlaştırabilirim?" diyenler, sizleri böyle alalım Melek'ler:)

Dudaklarınızı makyajınıza uygun bir dudak kalemiyle çevreleyin. Koyu renkler dudağınızı daha açık gösterir. Bu nedenle açık tonlarda ve transparan bir ruj sürün. Alt dudağınızın ortasına parlatıcı sürerek daha dolgun görünmesini sağlayabilirsiniz.

Dolgun dudaklara çekicilik kazandırma;

Dudaklarınız zaten dolgunsa ve fazla dikkat çekmesini istemiyorsanız ruju dudaklarınızın ortasına sürüp parmağınızla yana doğru yayın. Ruj yoğun olarak ortada kaldığı için dudaklarınız daha ufak görünür.

Üst ince alt kalın dudakları orantılı hale getirme;

Üst dudağınızı, dudak çizginizin bir kalem kalınlığı kadar dışından çerçeveleyin ve rujunuzu sürün. Alt dudağınıza ise dudak kalemi kullanmayın. Böylece ikisi daha dengeli görünür.

Benim alt dudak kalın üst ince:D ben kesin çözümü buldum üst dudağıma kalıcı dolgu yaptırcam:D Doktorla konuştum iki kez yaptırrsam kalıcı olur.Ama bir kerede dolgun olsun dersem dudak güzel olmazmış kalıcı da değilmiş.Enişteyi ikna edemiyom:hhh:.Evde makyaj yaparken üst dudağıma çerçeve yapıyom ozamanda seren serengilin dudağı gibi oluyo:D

benim dudak takıntım yok allaha sükür seviyorum dudaklarımı normaller :D kalınları bazı kisilerde kötü duruyor

Geri