İncir Kürü Kullananlar Kullanıpta Faydasını Gören Varmı??

Bende 35 yaşındayım canım tabiki yumurta rezervlerin iyiyise yumurta takibi yaptırabilirsin

Merhaba aymelek ben sibel benimde yumurtlama sorunum vardı ve bu incir kürünü duydum uyguladım gerçekten faydasını gördüm yaklaşık 20 gündür kullanıyorum ve allaha şükür yumurtam gelişti ve yumurtlamaya başladı tabi aynı zamandada doktorumla temas içindeyim 1 ay öncesinde hiçbir gelişme yokken bu duruma gelmesi doktorumuda şaşırttı %90 oranında yumurtlama gerçekleşti ve bunun üstüne birde iğne yaptırdım ve artık doktorummun dedigine göre bu ay sonuna kadar hamile kalabilirmişim tabi orasını allah bilirde inşallah olur sende duacım olurmusun..Hoşçakall.....

Merhaba aymelek ben sibel benimde yumurtlama sorunum vardı ve bu incir kürünü duydum uyguladım gerçekten faydasını gördüm yaklaşık 20 gündür kullanıyorum ve allaha şükür yumurtam gelişti ve yumurtlamaya başladı tabi aynı zamandada doktorumla temas içindeyim 1 ay öncesinde hiçbir gelişme yokken bu duruma gelmesi doktorumuda şaşırttı %90 oranında yumurtlama gerçekleşti ve bunun üstüne birde iğne yaptırdım ve artık doktorummun dedigine göre bu ay sonuna kadar hamile kalabilirmişim tabi orasını allah bilirde inşallah olur sende duacım olurmusun..Hoşçakall.....
mrblar incir kürünü nasıl kullanıyorsunuz tamamen anlatırmısınız lütfen

tabikide canım benim asıl böyle durumlarda kullanılmalı bu kür.

Kür: Yumurta çatlatıcı ve kolay hamile kalma
Yarım litre kaynamakta olan klorsuz suya onbeş-onaltı adet kuru inciri ilave ediniz ve yirmi dakika ağzı kapalı olarak kaynatınız.

Yirmi dakika tamamlandıktan sonra ılımasını bekleyiniz. Ilıdıktan sonra süzülür. Üçe veya ikiye bölerek öğünlerden on-onbeş dakika önce aç karına içilir.
Bu kürün uygulaması,

21 gün uygulanır yedi gün ara verilir sonra tekrar 21 gün uygulanır..yani toplam 42 günlük bir kür..

ben 4 gündür içiyorum bakalım hayırlısı...

aymelek arkadaşım çok güzel açıklık getirmiş sanada yardımcı olur inş. hamile şuan öyle yazıyo hamiş melekmiş:)bende mi uygulasam....

arkdaslar ben soğan kürüne basladım bugun sonlandırıyorum 15 gün ictim şimdi incir kürüne başlıcam ve artık sonuclarım pozitif olsun istiyorum bendede çikolata kitsi varmıs bütün hormonlarım cok normal lakin kimi yapılarda bu kits bebek olusumunu engelliyormus allahım isteyen her kuluna versin 1 yıl normal yollrı denedim olmadı doktor tedavisindeyim lakin hormon ilaclarını kullanmadım dualarımız karsılıklı olsun ınsh

incir kürü ile hamile kalan varmı incir kürü kullananlar küründen fayda görenler incirle hamile kalanlar
arkadaşlar 5 aydır bebiş istiyoruz olmuyordu..artık bende bu ay doktor kontrolüne kara verdim.yaptırdığımız tahlillerde LH yüksek çıktı.galiba yumurtlama problemim varmış.doktor bu ayda boş geçsin gelecek ay tahlili tekrarlayalım,yine yüksek çıkarsa ilaç tedavisine başlarız dedi..:uhu: moralim çok bozuk dünden beri zaten:cry:

şimdi bende incir kürünün yumurtlama problemine iyi geldiğini duydum acaba ne kadar doğru.kullanıpta faydasını gören varmı.??? bilgilendirirseniz sevinirim:küstüm:
yada bilgisi olan varsa anlatabilirmiii???

Bende hamile kalmak istiyorum AMA hic sorun olmadigi halde hamile kalamadim bu kuru daha once deneyen varmi

merhaba bende 5 aylık evliyim eşim ile bu ay doktora gittim bende problem olmadığı yalnız eşimde sperm hareketsizliği var acaba incir kürü buna fayda edermi? bilgisi olan lütfen mesajımı yanıtlasın şimdiden teşekkür ederim

erkek için en faydalı keçi boynuzu olur. 4-5 adet 200-300 ml suda haşlayacaksın . her gün aç olunca içecek. Ayrıca demir dökeni bir bitkisi var. 2,5 yemek kaşık -250 sıcak suda,20 dak kalır. sonra aç karına içer. gerçekten çok faydalı bir şey...

Geri