İncir Kürü Kullananlar Kullanıpta Faydasını Gören Varmı??

Bende başladım havuclu incir kürüne . Ondan önce SOĞAN yapmıştım ama regl olmadım :( kafam karısık inşallah hayırlısıyla bızde anne oluruz

Bende boyle birşey Olmamıştı istersen bı tanem bupr.Dr ibrahim Saracoğlu'na mail at hemen 1gun sonra cevap alıyosun.kafanda net olur.söylediğim dutta hamilelik için.Keçiboynuzuda sperim artırıcı ve kalitesi için benim cogu arkadasim faydasını gördü.
Arkadaslar Merhaba ben maydanoz buharıni denedim acaba ise yarar mı umarım Rabbim hepimizi sağlıkla bir bebek nasip eder

kızlar beyza hanımın kürüyle hamile kaldım bunların içinde incirde vardı inciri zeytin yağında ytırıp yiyin yumurtlamnıza yardımcı oluyor

Bende bu ay incir kürüne başladım adetin 5. Gününde 12. Günü de Havuçla birlikte sabah ve akşam içiyorum 6 aydır deniyoruz olmuyo 2 buçuk yıllık evliyiz allah kimsenin kucağıni boş bırakmasın

Merhabalar ben de altı aylık evliyim hic kurunmadigim halde hamile kalmadim soğan kurunu maydanoz kurunu ve şimdide incir kurunu basladim bide mantar Enfeksiyonu var fitil kullandım baska ne yapmam lazım

Merhaba her gördüğünüzü sakın uygulamaya kalkmayın.Hekimin verdiği enfeksiyon ilaçlarını düzenli kullanın ve enfeksiyonun tekrarlamaması için önlemler alın.Vajinal bölge ve iç çamaşır hijyeni gibi.Enfeksiyon türüne göre gebe kalmayı engeller.Öncellikle enfeksiyonun geçtiğinden emin olun.Sonrası ovülasyon günlerinize dikkat edin bu günlerde birlikteliğe özen gösterin gebe kalma şansınızı artırın..

Merhaba , bu kürü uygulayanların çoğu olumlu sonuç aldığını iddia ediyor.Umarım sizde de işe yaramıştır.Mensinizde gecikme olursa test yapın ve durumunuzu bizimle paylaşın..

merhaba arkadaşlar,
bende yaklaşık bir yıl boyunca hamile kalamayanlardan dım ta ki havuç ve incir kürünü uygulayana kadar.
bugün adet olamam gereken gün idi ve gebelik testi yaptım sonuç pozitif çıktı hala inanamıyorum bile:)

Geri