İngilizce ve Türkçe Anlamlı Güzel Sözler

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
İngilizce ve Türkçe Anlamlı Güzel Sözler
bu konu ingilizce ve Türkçe anlamları ile birlikte güzel sözlere yer vermektedir.

Dünya da birçok konuşulan dil vardır. Bu dillerin için de en çok konuşulan dil ise İngilizce dilidir. İngilizce anlamlı güzel sözler arayanlar için sizlere Türkçe anlamları ile birlikte İngilizce söz ve mesajları paylaşıyoruz.

guzel soz (2)-1a5.jpg

You understand the manners of someone from how he laughs , intelligence level at what he laughs
Bir kimsenin nasıl güldüğünden terbiyesini, Neye güldüğünden akıl seviyesini anlarsın.

Life is a kind of tea , Love is kinda sugar ; the youth like us drink tea sugar free.
Hayat bir çaydır, aşk ise bir şeker ; bizim gibi gençler çayı şekersiz içer !

Love is the child crying as “MOOOOMMMYY” though he was beaten by his mother.
Annesinden dayak yemesine rağmen ,ginede ‘Anne’ diye ağlayan bir çocuktur aşk ..
You are the unknown in a maths inequality .It is clear that I will solve you by leaving you alone.
Sen, bir matematik eşitsizliğinde bilinmeyensin. Anlaşıldı; “yalnız bırakarak çözeceğim seni”

Nobody likes me because I am differrent .I don’t like anybody because they are all the same ..
Hiç kimse benden hazetmiyor ; Çünkü ben farklıyım. Ben de kimseden hazetmiyorum ; Çünkü hepsi aynılar..

If hard , then love that but if not love , then do not go further. Don’t forget that the one who leaves someone for you leave you for someone.
Zor ise aşık olabilirsin fakat sevmiyorsa zorlama’. Unutma ki; Senin için başka birisini bırakan , Başkası için seni yüz üstü bırakır !

How strange that happiness ! If that goes ,it goes ; it does not come back if you call back ; if it comes , it does not stay ; if it stays , that is not enough.
Ne garip şey şu mutluluk ! Gitti mi gider ; Çağırsan gelmez, Gelse de kalmaz, Kalsa da yetmez !

Women love they hear , men love they see . So women make up , men lie .
Bayanlar duyduklarını sever , Erkekler ise gördüklerini sever . Bunun içindir ki kadınlar makyaj yapar, Erkeklerse yalan söyler.

We both think the same thing ; I dream of you , you dream of yourself
İkimiz de aynı şeyi düşünüyoruz; Ben seni, Sen kendini..

Lying is a matter of intelligence , honesty is a matter of bravery. If your are short of intelligence to lie , try to be honest using your courage .
Yalan söylemek zeka ile ilgili bir mevzudur , Dürüstlük ise cesaretle . Şayet zekan yetmiyorsa yalan söylemeye, Cesaretini kullanıp dürüst olmayı dene.

You can not never know what it carries inside itself .Think twice before you break it ; perhaps the one inside it is you .
Bir kalbin içinde ne taşındığını asla bilemezsin. Kırmadan önce iki kere düşün; Belki de içindeki sensin.

My love to you was like the last crumbs remaining on the plates. You always left me though I cried behind you.
Tabaklarda kalan son kırıntılar gibiydi sana olan sevgim. Sen beni hep bıraktın; Bense hep arkandan ağladım

Geri