Inofolic Combi kullanan varmı ?

BebekSevgisi

Yeni Üye
Üye
Inofolic Combi kullanan varmı ?
Merhaba kizlar inofolic combi kullanip hamile kalan var mi yada bi yakininizdan hamile kalan var mi 1 ay oldu bu ilaca baslayali pko var bende bilgilendirirseniz cok sevinirim

Ben daha önce kullandım fakat bununla birlikte farklı ilaç tedavileride oldu.Vücudumuzdaki insülin direncini korumakla birlikte folik esit eksikliğini gideriyor.Ben bu ilaçla hamile kalmadım.Ama adetim düzene girdi .

Ben daha önce kullandım fakat bununla birlikte farklı ilaç tedavileride oldu.Vücudumuzdaki insülin direncini korumakla birlikte folik esit eksikliğini gideriyor.Ben bu ilaçla hamile kalmadım.Ama adetim düzene girdi .
En azindan bosa gitmemis ilac bir ise yaramis sende peki sonradan baska birsey ile hamile kaldin mi

Tüp bebek tedavisiyle hamile kaldım canım . Ama bu ilacı kullanıp hamile kalan çok var.Sonuçta adet düzensizliğini tedavi edince yumurtlama düzenli gerçekleşiyor ve hamile kalma şansın artıyor.İnşallah sende tez zamanda hamile kalırsın .

Tüp bebek tedavisiyle hamile kaldım canım . Ama bu ilacı kullanıp hamile kalan çok var.Sonuçta adet düzensizliğini tedavi edince yumurtlama düzenli gerçekleşiyor ve hamile kalma şansın artıyor.İnşallah sende tez zamanda hamile kalırsın .
Amin insallah adetime 2 gun var gecen pazartesi test yaptim negatif cikti adetim gecikirse birdaha yapicam ama bu 1 haftadir sık sık idrara cikiyorum gogus uclarimda sızı var esimde normale gore goguslerimin buyuk durdugunu soyluyor ve birde cok uyku istegi halsizlik var insallah vardir biseyler sende hamilelik belirtileri neler olmustu soyler misin bana merak ediyorum kusura bakma

Canım valla benim belirttim sadece vajinal akıntı oldu . Tüp bebek olduğu için tuttu tutmadı stresinde olduğum için kendime çok odaklanmadım açıkçası . Ama hamile olduğumu öğrendikten sonra mide bulantısı, ağzımda pas hissi ve uyku hali çok oldu. Gögüslerimdeki değişim 5. haftada oldu renginde değişiklik falan . İnşallah hamilesindir . Günün geçince test yapıp yaz merak ettim bende :) Bu arada Beyza hanımın hamilelik belirtileri ile ilgili güzel bir anlatımı var orayıda incele istersen.

Hamilelik belirtileri nasıl oluyor ?

Merhaba konuyu açan arkadaş ne yaptın umarım olumlu sonuç almışsindir 1 ay kullandım ben tabiki başka ilaçlara ek olarak vermişti doktor sonra tedaviye biraz ara verdim ama inofolic kullanmaya devam edeceğim.

Geri