insanlar neden estetik ameliyat oluyor fikri olan var mı ?

• Konbuyu başlatan baharens21
  • Başlangıç tarihi
B

baharens21

Forum Okuru
insanlar neden estetik ameliyat oluyor fikri olan var mı ?
Kendimi bildim bileli kocaman bir burnum var ama yinede kendimle barışık biriyim ve burunla kaç erkeği kendime aşık ettim bilemezsiniz. Bu estetik ameliyat olanlara bir anlam veremiyorum. Yani estetik ameliyat yaptıranlar çirkin olduğu içinmi yaptırıyor ameliyatı yoksa güzel olmak içinmi

çoğu insan çirkin olduğunun farkına vardığı için estetik ameliyat oluyor bana göre

Çoğu kişi kusurlarını düzeltmek adına ameliyat oluyor yani güzelleşmek için ne mutlu size valla kocaman burnunuz var öz güven tavan bebek gibi kızım yinede kendime güvenim yok

güzeli çirkini herkes yaptırıyor özellikle burun ameliyatı günümüzde zirvede yalnız bu estetik ameliyat olanlar çocuk doğurduklarında çocukları çirkin olursa hiç şaşırmasın estetik ameliyat genetiğinizi değiştirmez mazallah kocanız sonra estetik olduğunuzu bilmiyosa bu çocuk kimden diye şüphe duyabilir hahaha

estetik ameliyat olan biri olarak tabiki güzel görünmek için diye cevap vermek istiyorum aslında bi kusurum yoktu sadece farklı bir imaj ve güzellik için bıçak altına yattım

Geri