İnternet Explorer Bir Sorunla Karşılaştı Ve Kapatılması Gerekiyor(Yardım Lütfen)

HaYaL

Daimi Üye
Üye
İnternet Explorer Bir Sorunla Karşılaştı Ve Kapatılması Gerekiyor(Yardım Lütfen)
internet explorer bir sorunla karşılaştı ve kapatılması gerekiyor internet explorer bir sorunla karşılaştı eklentide ve kapatılması gerekiyor
hata-9963.jpg

Meleklerim belki(umarım!)içinizde bilgisayardan anlayan vardır diye bu konuyu açtım.Ben uzun bir süredir şu yukarda gördüğünüz hatayı alıyorum.Günde bir iki kez de değil üstelik çok sık alıyorum...

İnternette araştırdım ,bütün çözüm yollarını denedim hatta format attım ,ie 8 vardı sildim ie7 yi yükledim gene düzelmedi ,hala aynı hata devam.Acaba denemediğim ve sizin bildiğiniz bir yöntem var mı eğer varsa çok mutlu olucam :(Her işim yarım kalıyor bi de yüzsüz gibi özür diliyor :(:boink:

Önerileriniz için şimdiden teşekkürler...

Not:Mozilla,Opera v.s... ne kadar tarayıcı varsa onları da denedim onlar da hata veriyor...

:seker:

Son düzenleme:
dıo ya burayı tıklayın die tıkla işte :p:p

ay tatlım şaka bı yana o bırara benım pc dede vardı pat kapanıodu uyus oluyordum benım erkek arkaadsım pc kurulumcusu o bır cd getırdı yukledı tum herseyı taradı ve duzeldı ben ona bı sorım eger burdan halledılebılcek bısese anlatırım yok olmadı başka care dusunurus tatlım... özelden msj atarım sana ogrenıp oky

dıo ya burayı tıklayın die tıkla işte :p:p

ay tatlım şaka bı yana o bırara benım pc dede vardı pat kapanıodu uyus oluyordum benım erkek arkaadsım pc kurulumcusu o bır cd getırdı yukledı tum herseyı taradı ve duzeldı ben ona bı sorım eger burdan halledılebılcek bısese anlatırım yok olmadı başka care dusunurus tatlım... özelden msj atarım sana ogrenıp oky

:)Hehe oraya tıkladım bişi çıkmıyo be güselim :meri:

Öncelikle cevap verdiğin için teşekkür ederim valla çok minnettar kalırım şimdiden erkek arkadaşına da teşekkürler olsa da olmasa da :))

Benzer Diğer Konularımız !

T
Cevaplar
1
Görüntüleme
25K
TEKKEBEY
T
Geri