İntihar edecek birine öylebirşey söyleki vazgeçsin

sehr_i sukut

Aktif Üye
Üye
İntihar edecek birine öylebirşey söyleki vazgeçsin
bana öyle birşey söyleki intihar edene nasıl davranmalı bana öyle bir şey söyleki
evet boyle bım durumla karsı karsıyaysınız bırısı ıntıhat edecek ve sızın agzınızdan cıkacak olan tek bır kelımeya baglı yasması yada olması ona tek bır kelımeyle ne derdınız???

Ce: İntihar edecek birine öylebirşey söyleki vazgeçsin

atla atla bak aşağısı ölüm kokuyo derim şaka bir yana bir insan gerçekten intahar etmeye niyetlenmişse bence onu hiç birşey ikna edemez yok eyer ikna oluyosada o zaten dikkat çekmek için yapmıştır bunu yani ona her nederseniz deyin o mutlaka vaz geçecektir

Tanıdığım ve çok sevdiğim bir emniyet müdürü, başkomiserken bir intihar teşebbüsü ihbarı almış. Olay yerine gitmiş bir tane adam apartmanın tepesinde atlayacağım diyor. Polisleri geri çekmiş, gitmiş adamın yakınına. "Atlayacak mısın sen şimdi?" demiş, adam da evet demiş, işte, dertler, parasızlık, işsizlik saymış da saymış. Bizim Emniyet Müdürü uyanık; sormuş hemen "bana bak senin karın var mı?" var demiş adam da... Bizimkinden cevap "iyi hadi atla da başkaları evlensin karınla, millete yar et karını aferin"... Adamın yüz ifadesi değişmiş, bir sigara uzatmış sonra Müdür, tabi adam allak bullak, karısını hiç düşünmemiş. Oturmuşlar beraber sigara içmişler ve adam vazgeçmiş intihardan. Hem gülmüştük hem de hoşumuza gitmişti bu. Bu cümleyle vazgeçirmiş intihardan :)

valla emniyet mudürü çok harika bi laf etmiş çok zekice
intihar eden birine ne denilirki aklına koymuşsa gel beraber atlayak derim belki vazgeçer geçti geçti geçmedi bende gümürtüye giderim heral:hhh:

atla öl geber kimin umrunda kimse fark etmez bile derdim.
ne bilim ya allah böyle durmlarla karşılaştrımasın insanları o duruma getirmesin.

valla ölecek kadar salaksa yapacak birşey yok ama akıllı ise zaten kimse için ölmeye degmez bunu bilir diyorum

DEĞER Mİ?
Gerçi kafasına koyduysa ne desem boş ama...
Bu dünyada zaten kötü şeyler yaşamışsın belli böyle yaparak öbür dünyandanda mı vazgeçiyorsun derdim herhalde.

rabbim böyle bir olayla karşılaştırmasın beni ne söylerdim nasıl ikna ederdim bilemiyorum zaten panik atağım :abo:

Geri