İp gibi uzayan vajinal akıntı

Merhaba tuvalete girdigimde peçetede sümüksü icerisinde hafif kanli uzayan akinti gördüm adetime 1 hafta var ve bebek düşünüyoruz yumurtlama dönemimi degerlendirdik acaba yerleşme kanamasi olabilirmi

Merhaba tuvalete girdigimde peçetede sümüksü icerisinde hafif kanli uzayan akinti gördüm adetime 1 hafta var ve bebek düşünüyoruz yumurtlama dönemimi degerlendirdik acaba yerleşme kanamasi olabilirmi

Merhaba, geç yumurtlamış olabilirsiniz ,implantasyona bağlı lekelenme görmüş olabilirsiniz. Beklenen döneminizde gecikme olursa gebelik testi yapınız.

İyi günler.. Hamilelik şüphem var sümük berrak renkte akıntım oldu ve bu ay zaten önceden sümüksü akıntım olmuştu yani.. Tekrar oldu .. Acaba hamilelikten mi ?

Eksik bilgi verdiğiniz için size tam olarak yardımcı olamayacağız. Fakat mesajımızı görürseniz şunlara cevap verin . Adet gecikmeniz varmı ? Belirttiğiniz akıntı dönemin kaçıncı günü başladı ?

Eksik bilgi verdiğiniz için size tam olarak yardımcı olamayacağız. Fakat mesajımızı görürseniz şunlara cevap verin . Adet gecikmeniz varmı ? Belirttiğiniz akıntı dönemin kaçıncı günü başladı ?
adetime 10 gün var.. Geçen ayki adetim bittikten sonra yani 8. Günümde sümüksü berrakbi akıntım oldu. O gün ilişkim oldu. Sonrasi hep 2 gün arayla 3 kere yine iliskim oldu.. Aradan 1 hafta sonra böyle akıntım tekrar oldu. Şimdi beyaz renkte sümüksü akıntılarm devam ediyor.. Dedigim gibi adetime 10 gün var..karnım şiş ara ara adet olacakmışım gibi karnım ağrıyor. Belim ağrıyor.. Başka hiçbi belirtim yok.. Hamilelikte böyle sümüksü akıntılar belirti olabilir mi?

Merhaba, adetinizde en az 3 günlük gecikme olursa test yaparsınız.
Abla ben 7 aydır çok yoğun bir şekilde 8 beta hcg ye 4 vajinal ultrasona rağmen 6 karındsn ultrasona rağmen çok ciddi bir gebelik korkusu yaşadım suan yavaş yavaş kendimi telkin ediyorum ama bu akıntım bitmek bilmiyor yani otururken yatarken yürürken idrar yapmamamış olmama rağmen peçete baya bi ıslanıyor ama su gibi degil biraz daha yapış yapış ayrıca abla vajinamın içi beyaz krem gibi şeyle dolu ama camasırıma hiç bulaşmıyor hangi siteye baksam koku yanma kasıntı yoksa gebelikte olan fizyolojik bi akıntı diyor bende daha önce yani 7 ay önceye kadar asla olmayan birseydi 7 aydır var ben yavaş yavaş ikna olmaya başlamışken bu akıntı neden hafiflemiyor bu denli gebelik takıntımın olması bu akıntıya vajinamın içinde oluşan o kremsi seye sebep olabilir mi

Abla ben 7 aydır çok yoğun bir şekilde 8 beta hcg ye 4 vajinal ultrasona rağmen 6 karındsn ultrasona rağmen çok ciddi bir gebelik korkusu yaşadım suan yavaş yavaş kendimi telkin ediyorum ama bu akıntım bitmek bilmiyor yani otururken yatarken yürürken idrar yapmamamış olmama rağmen peçete baya bi ıslanıyor ama su gibi degil biraz daha yapış yapış ayrıca abla vajinamın içi beyaz krem gibi şeyle dolu ama camasırıma hiç bulaşmıyor hangi siteye baksam koku yanma kasıntı yoksa gebelikte olan fizyolojik bi akıntı diyor bende daha önce yani 7 ay önceye kadar asla olmayan birseydi 7 aydır var ben yavaş yavaş ikna olmaya başlamışken bu akıntı neden hafiflemiyor bu denli gebelik takıntımın olması bu akıntıya vajinamın içinde oluşan o kremsi seye sebep olabilir mi

Vajinanın içi nemli olur. Sürekli vajinayı kurcalaman enfeksiyonla sonuçlanacak bilgin olsun.. Vajinal akıntın kaşıntı , yanma, koku ağrı içermiyorsa sıkıntı yok.. Vajinal kruluk problemdir.. Doğal olarak vajina sürekli nemli ve ıslak olacak. Tüketilen besinler sıvı tüketimi akıntıyı yoğunlaştırabilir. Sana tavsiyem gebe olmadığına ikna ol ve vajinanı kurcalama ..

Geri