İrem Helvacıoğlu kimdir boyu kilosu resimleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
İrem Helvacıoğlu kimdir boyu kilosu resimleri
sen anlat karadeniz oyuncuları, irem helvacıoğlu kimdir, irem helvacıoğlu, irem helvacıoğlu resimleri, irem helvacıoğlu biyografi, irem helvacıoğlu boyu, irem helvacıoğlu kilosu

Ekranların yepyeni dizisi "Sen Anlat Karadeniz" yakın da başlıyor. Dizinin başrol kadın oyuncusu ise İrem Helvacıoğlu... Onu daha önce farklı dizilerden tanıyoruz ama ilk kez bir başrol de karşımıza çıkıyor. Düzgün fiziği ve güzelliği ile bundan sonra adından daha çok söz ettireceğe benziyen İrem Helvacıoğlu hakkın da sizler için araştırma yaptık. Merak edenler için kendisinin biyografi, boyu kilosu oynadığı diziler hakkın da bilgileri paylaşıyoruz.

sen anlat karadeniz oyuncuları.jpg

İrem Helvacıoğlu bir gurbetçi ailenin kızı olsa da aslen Ankara'lıdır. Soğuk karlı bir kış günü 2 Şubat 1990 tarihin de Almanya da doğmuş olan İrem, daha sonra Türkiye'ye yerleşmiştir.

İrem Helvacıoğlu sporu çok seviyor. Adeta yaşam felsefesi olan spor için haftada üç gün kendisine zaman ayırıyor ve pilates yapıyor.

irem-helvacioglu-psikolojik-destek-aldim-10587968.jpg

Ayrıca amatör olarak resim yapmaktan çok hoşlanan İrem boş vakitlerini bu şekil de değerlendiriyor. İrem Helvacıoğlu'nun fanatik olarak tuttuğu takım galatasaraydır. Sanırım bu habere galatasarıy tutanlar daha çok sevinecektir:D:D

irem1.jpg

İrem Helvacıoğlu'nun en sevdiği hobilerden biride gece denize girmekmiş.. İleriye yönelik hayallerinden biride tiyatro da oynamak olduğunu açıklayan İrem, düzgün fiziği ve güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başararak hayran kitlesi hızla çoğalmaya devam ediyor.

irem helvacıoğlu.jpg

Fiziksel Özellikleri:
Boyu: 1.70 cm
Kilo: 55 kg
Göz Rengi: Yeşil
Saç Rengi: Siyah
Burcu: Kova

Oynadığı Diziler:
2010 Behzat Ç, Narin Karakteri Star TV
2011 Muhteşem Yüzyıl, Nurbahar Hatun Show TV
2013 Kurtlar Vadisi Pusu, Esra Türkmen Karakteri ATV
2015 Güneşin Kızları, Tuğçe Karakteri Kanal D
2016 No: 309, Pelinsu Yalın Karakteri Fox TV

Sosyal Medya Hesapları:
Twitter: (@irmhlvcioglu)
Instagram: (@iremhlvcioglu)

Kendisini son olarak "Sen Anlat Karadeniz" dizisin de başrol oyuncusu olarak izlemeye hazır olun... Dizi de eşi tarafından sürekli şiddet gören bir kadını ve anneyi canlandıracak olan İrem, bakalım dizide nasıl bir oyunculuk sergileyip başarı sağlayacak bunu da önümüzde ki günler de hep birlikte izleyip görecez..

Kendisine şimdiden oyunculuk kariyerin de başarılar diliyoruz.

irem helvacıoğlu resimleri.jpg

irem helvacıoğlu foto.jpg
irem helvacı.jpg

ben bu kızı kanal d de oynayan güneşin kızları dizisinden tanıyorum o dizide ki karakteri zengin şımarık ve oldukça gesat kötü biriydi o yüzden gıcık kapmıştım ama yeni dizisindeki karakteri ile eminim ki önceki karakterleri unutturup kendini sevdirecek şiddete maruz kalan bir kadını ve anneyi canlandırıyor irem helvacıoğluna başarılar dilerim yeni dizisinde ama şunuda söylemeden geçemicem kızın gözleri hakkaten çok güzel kendide su gibi maşallah

Geri