Işgöremezlik raporu

ebraryksl

Yeni Üye
Üye
Işgöremezlik raporu
iş göremezlik raporu nedir doğum raporları nasıl girilecek iş göremezlik raporu nasıl alınır hamilelikte göremez alınır
Kızlar bişi sorucam.haziranın başında sağlık raporu aldım 5 iş günü.fakat bulunduğum yerde olmadığım için başka biri ilgilendi bu raporla.kişi raporu almış ve doğrudan hiç bir işlem yaptırmadan getirip netten girilmesi gereken işlemleri halletmiş.ama hastanedede bazı işlemlerin olması gerekiyormuş.fakat hbr imiz olmadığı için yaptırılmadı ve bu yüzdende param yatmadı.benim kurumum maaşımı ve sigortamı tam yatırdı.ama benim o raporlu parayı kuruma geri ödemem gerek.
hastanedeki adamda öde nolcak diyor.neden uyarmadınıs diyorum ama ses yok.
sizce ben bu durumda napmalıyım.bilgi verirsenin sevinirim.teşekkürler.

yaaaaaaaaaaaa inanmıyorum ya koca sitede bi fikri olan yok.çok ilginç...hiç bu konularla bağlantılı bi işi olan yokmu.herkes faklı bi sektördemi çalışıyor??tuhaf ya

Kızlar bişi sorucam.haziranın başında sağlık raporu aldım 5 iş günü.fakat bulunduğum yerde olmadığım için başka biri ilgilendi bu raporla.kişi raporu almış ve doğrudan hiç bir işlem yaptırmadan getirip netten girilmesi gereken işlemleri halletmiş.ama hastanedede bazı işlemlerin olması gerekiyormuş.fakat hbr imiz olmadığı için yaptırılmadı ve bu yüzdende param yatmadı.benim kurumum maaşımı ve sigortamı tam yatırdı.ama benim o raporlu parayı kuruma geri ödemem gerek.
hastanedeki adamda öde nolcak diyor.neden uyarmadınıs diyorum ama ses yok.
sizce ben bu durumda napmalıyım.bilgi verirsenin sevinirim.teşekkürler.

Raporun parasını sana sgk ödemedi ise YATIRMANA GEREK YOK..

İşveren bunu SGK ödediyse senden dilerse kesip öderdi. Hem sigortadan para alıp hemde işverenden tam maaş aldıysan geri ödemen gerekiyor..

handanca arkadaşımız sorumu anlamamış.ama olsun ben sorunumu hallettim.bu tamamen hastanenin hatasıymış.yani beni hastaneye işletmem için uyarmaları gerekiyormuş.bu yüzden bildirilmediği için bi ceza alacaklar.
ben geçte olsa evrakları toparlayıp haziran başında aldığım raporu daha gecen gün işlettim.böylece sgk artık benim paramı yatırabilir ve bende onu alıp kuruma iade edebilirm.

bilgisi olan bilgisi olmayan yada olupta bilgilendirmeyen herkese teşekkürler....

handanca arkadaşımız sorumu anlamamış.ama olsun ben sorunumu hallettim.bu tamamen hastanenin hatasıymış.yani beni hastaneye işletmem için uyarmaları gerekiyormuş.bu yüzden bildirilmediği için bi ceza alacaklar.
ben geçte olsa evrakları toparlayıp haziran başında aldığım raporu daha gecen gün işlettim.böylece sgk artık benim paramı yatırabilir ve bende onu alıp kuruma iade edebilirm.

bilgisi olan bilgisi olmayan yada olupta bilgilendirmeyen herkese teşekkürler....

Hastanede raporlu hastaya işlem yapmadıysa yuh artık.. Gerçekten çok sorumsuzlar..
Geçmiş olsun canım..

Geri