isim falı kesin bakın :)

aşk

ben sevdiğimle evlenmek istiyorum ama ailem izin vermiyor

Ce: isim falı kesin bakın :)

G : İnatçı kişilik, gerginlik ve üstün güçlere sahip olma arzusunu ifade eder.
U,Ü : Durgun görünümlü, çok ağır hareket eden, işlerini ağırdan alan bir profil çizen kişilik.
L : Sanatsal yönleri olan kabiliyetli kişilik ifadesidir.
A : Algılama gücü ve mantık yürütme kabiliyeti yüksek kişiliği temsil eder.
Y : Geçmişteki izleri, üzüntü ve diğer olayları sürekli yaşarlar, geçmişlerini asla unutmazlar ve

güçlü bir kişilik yapısı gösterirler.

Ö : Gizemli kişilik sahibidir. Gizliliği sever ve duygularınıığa vurmaktan kaçınan tiplerdir.
Z : Bilimsel açıdan başarılı, okumayı seven, akademik anlamda başarılı kişilik ifadesidir.
E : ruhsal karışıklığı temsil eder, yani üzüntü ve sevinci birarada yaşayan ve ruhsal gel-gitleri
olan kişiliği ifade eder.
M : Ticarete yatkınlık ve yüksek zeka seviyeli kişiliği ifade eder.

Süper!!!
Ben bu siteye yeni üvey oldum, iyikide olmusum gercekten harikasiniz

Slm arkadslar ben tesaduf bakırkoye gezmeye gıttım bırden dıkkatımı cektı bakırkoyde bır tahtada unlulerın medyumu okan dıye bı yazı okudum cafenın ısmı fısıltım cafe tarpt kahve su resım falları bakılır dıye bır yazı sonra herneyse cafe cıktım tarot falına baktırdım sdam gercek herseyı bıldı soledı sankı adam evlıya bukadar olur sok oödum resmen korktum ayrıca bukadar herseyı bılmesıne sasırdım kendıme zor geldım aklım gıttı adam dehset falöa sov yapıyo hayatınızı resmen sayıyo gıdın baktırın derım herseyınızı bılıcek ve ne tarıh vermıs o tarıhte olucak numarasını paylasıyorum05375080780 gıdın baktırın sok olucaksınız fesbuk adresıde grıs medyum okan olarakta bulabılırsınız aynızamanda unlulerlede resımlerı var fesde herkese tavsıye ederım bakırkoy fısıltım cafede ıstanbul caddesınde herkese bolsans

Ahan da ben :D

Ö : Gizemli kişilik sahibidir. Gizliliği sever ve duygularını açığa vurmaktan kaçınan tiplerdir.
Z : Bilimsel açıdan başarılı, okumayı seven, akademik anlamda başarılı kişilik ifadesidir.
E : ruhsal karışıklığı temsil eder, yani üzüntü ve sevinci birarada yaşayan ve ruhsal gel-gitleri
olan kişiliği ifade eder.
M : Ticarete yatkınlık ve yüksek zeka seviyeli kişiliği ifade eder.

Geri