İşitme Engelliler İçin Mucize Tasarım

KeLeBeK's

Daimi Üye
Üye
İşitme Engelliler İçin Mucize Tasarım
engelliler için tasarımlar
Hepimiz sağlıklı gelmedik dünyaya.Rabbimin taktir ettiği şekilde yaratıldık...Bazen doğuştan vardı kusurlarımız bazen sonradan oldu...Kimsenin kimseden geri kalması gerekmaz kusurlu olan kişilerin göz ardı edilmezi bizlere yakışmaz...

İşitme engelliler için mucize bir cihaz üretildi.Bu sayede artık onlarda müzik dinleyebilecek ve sesleri az olsada işitebilecekler.Bu mucize tasarım ister kol saati şeklinde isterlerse yüzük olarak kullanabilecekler.Hem bu sayede taşıma kolaylığı sağlanmış olacaktır.

356584d5524676c2f4.jpg

356584d55247438195.jpg

Dünyayı daha iyiye götürebilecek bu mükemmel tasarım ile artık sağır insanlar müziksiz kalmayacaklar, tatlı bir fısıltıyı duyabilecekler ve telefonla konuşabilecekler. Hatta olası tehlikelere karşı uyarılacaklar. ‘Vibering’ adı verilen bu tasarımla ses algılama, yüzük ve kol saati olarak kullanılan ses tanıma sistemiyle sağırlara yardım etmenin mükemmel bir yolu olacak.
Her iki ele takılan yüzükler sadece yayılan sesi algılamakla kalmıyor sesin uzaklığını, pozisyonunu ve uygun titreşim kaynağını buluyor olacak. Kol saati, ses dalgalarını algılayıp, bu bilgileri kullanıcıya en kolay yoldan okunabilecek şekilde sunuyor. Kol saati günlük hayatta sık kullanılan bazı ifadeleri duymaya programlanmıştır. Örneğin; affedersiniz, kişinin isminin söylenişi, en önemlisi de korna sesi…

kol Saati Titreşim ACİL İsitme engelliler Lazım

Satın yok mu ? Lütfen yardım

ben işitme engelliler için titreşimli kol saatinin fiatını bilmek istiyordum

Geri