Ispanakli Pasta tarifi

• Konbuyu başlatan *MeleK*
*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Ispanakli Pasta tarifi videolu anlatımlı yapılışı

Çocuklarımızın pek te beğenmediği hatta yedirmek için taklalar attığımız ıspanağın tarifini sizlere veriyorum. Videosunu ve yapılışını da ekliyorum dilerseniz videosundaki gibi haşlama haricinde ince şekilde robottan geçirerek çiğ de kullanabilirsiniz. Şahsen ben size çiğden yapmanızı öneriyorum.

MALZEMELER

3 yumurta
1,5 su bardağı şeker
1 paket vanilya
1 paket kabartma tozu
yarım su bardagı ıspanak (kavrulmuş)
yarım su bardağı su
aldıgı kadar un (kek kıvamıyla aynı)

ispanakli-pasta-tarifi-ev-yapimi-jpg.86084 Ispanakli Pasta tarifi Melekler Mekanı Forum

YAPILIŞI : yumurta ve şekeri iyice çırpın.rondoya yarım su bardagı ısnagı ve suyu koyun iyice karışsınlar. sonra butun malzemeleri bi kapa toplayın ve karıştırın yeşıl bi kek olcak 45 dakıkada pişiyo ve soguduktan sonra kenarlarından 1 cm genişliginde kesin çevresini onlaarıda rondadan gecirin. keki kremayla kapladıktan sonra rondadan geçirdiginiz kek parçalarını üzerine dagıtın.emin olun şam fıstıklı pasta zannedicekler ve tadına

*GüMüŞ*

*GüMüŞ*

Yeni Üye
Üye
Ce: Ispanakli Pasta

bende ıspanaklı pastadanyaparım gerçekten çok güzel olur birkaç değişklik var benimkinde ben rondodan geçirirken su yerine sıvı yağ koyuyorum ve içinede krema yapıyorum tencereye 2 bardak süt 3 çorba kaşığı un ve 1 çay bardağı tozşeker katıp pişiriyorum soğuduktan sonra içine 2 kaşık kremadan katıyorum keki ikiye bülüp içine sürüyorum dışınada kalan kremayı çok hoş oluyor tavsiye ediyorum yapmayan arkadaşlara.

nisan

nisan

Yeni Üye
Üye

bn hic bilmiyorumm ispanakli apasta deniyecegimm,tsklerrrrr

meleğim_rüzgarım

meleğim_rüzgarım

Yeni Üye
Üye

deneyın cok gusel oluyo sekıl ve goruntu tat harıka ve ıspanak tadı yokm zatee

meleğim_rüzgarım

meleğim_rüzgarım

Yeni Üye
Üye

ben ıspanagı kavurmadan yapıyorum ve kekı psırdıkten sonra userıne 1 su bardagı soguk sut dokup kremsantıyle kaplıyorum

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Ev yapımı mutlak suretle denemeniz gereken bir pasta kızlar özellikle çocuklar bayılacak bu tarife onun haricinde bu pastanın içindeki yeşil yapraklar aynı zamanda fıstık gibi ( antep fıstığı ) görünerek ayrıca çocukları büyükleri ve küçükleri inanılmaz şekilde cezbedecektir. Denemenizi şiddetle tavsiye ediyorum.

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
*MeleK* Kekler - Pastalar 2
*MeleK* Kekler - Pastalar 1
N Kekler - Pastalar 0
N Kekler - Pastalar 1
E Kekler - Pastalar 1
N Kekler - Pastalar 0
N Kekler - Pastalar 2
azem Kekler - Pastalar 0