İstanbul Dali Taksim

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
İstanbul Dali Taksim
dali taksim taksim dali bar bar dj aranıyor istanbul club dj aranıyor
Tipi Bar & Club
- Adresi Sıraselviler Cadç no 53/A
- Bölge Taksim
- Şehir İstanbul
- Telefon (0212) 292 29 17
- Fax (0212) 252 37 69
- Web http://www.dalitaksim.com
İstanbul gece hayatında 7 senedir moda ve popüler kültürdeki bir çok eventleriyle gece yaşamında markalaşan Dali Club konumu ve 1500 kişilik kapasitesiyle Türkiye ve Avrupa daki bir çok ünlü DJ lerle eventler gerçekleştirmektedir.

Dali Club aynı zamada DJ performansları dışında aylık eventlerinde bir gününü süpriz konsept partileri ile eğlence severlere renkli ve eğlenceli geceler yaşatmaktadır.
Club müzik tarzı tribal dance müzik, yabancı club müziklerinin dışında türkce remix lerin de çalındığı clubte her hafta Türkiye nin sanat ve sosyete camiyasından ünlü yüzlere raslamanız mümkün.
Club acılış saatleri hergün 22.00 - 05.00. Eğlence son surat devam etmektedir. Clubun misafir profili universite öğrencileri, birçok Avrupa lı turist, çalışan 30 la 40 yaş gurubundaki dans ve eğlenceyi coşkulu yaşayan karma bir topluluğu bulmanız mümkündür.

Not: Vale hizmeti verilmektedir

selam mekana talıbım referanslarım oldukça sağlamdır saygılar

TELEFON NUMARASI VE BAŞKA SİTEYE AİT LİNK VERMEYİN !

Moderatör tarafında düzenlendi:
Vale elemanı eğer arıyorsanız bir görüşme sağlamak isterim okmeydanında oturuyorum talatpaşada yaşım 21 askerlik görevimi tamamladım daha önce zorlu center ve kanyonda çalıştım tranferlik işlemi araç muayene işlemleri gerçekleştirdim numaram 05370108108

Geri