İstanbul Devlet hastanesinde en iyi aşılama yapan doktor tavsiyesi var mı

ilos1

Yeni Üye
Üye
İstanbul Devlet hastanesinde en iyi aşılama yapan doktor tavsiyesi var mı
Devlet Hastaneleri aşılama yapıyormu veya istanbulda iyi bir doktor aşılama yapan :(

selam devlet hastanelerinde tüp bebek tedavisi ve aşılama yapılıyor. sadece özel tahliller ve sperm işlemleri ücretli anlaşmalı kurumlar tarafından yapılıyor diye biliyorum

gittim bugün bir bölüme gönderdiler orası da 35yas üstüne bakmıyoruz dedi varmı böyle bir saçmalık parası olmayan ne yapacak çocuk sahibi olamıycakmi cok uzuldum:((((

Yaş sınırımı varmış ? 35 Yaşın altındakilere yani aşılma yapılıyormuymuş kesin olarak ? Ben internetten okumuştum devlet hastanelerinin aşılama yaptığını. Ama forumda devlet hastanesinde aşılama yapanlarla hiç karşılaşmadım.Tam olarak neymiş şartları yazrmısın? Belki birilerine faydası olur.

Vallahi gittim konuştum şart şu 39 yaşından ufak olacaksın 3yil resmi evlilik şartı olacak ve hiç çocuğu olmamış olacak özelede giTSE devlet çogunu karsiliyomus yani kısaca rapor çıkması gerekiyormus asilama olmazsa yani tutmazsa tüp bebek bu şekilde devam ediliyormus devleti gectim istanbulda hiç asilama yaptıran yokmu bilgi verin arkadaşlar rica ediyorum ve fiyatı nedir iyi bir doktor

Devlet hastaneleride SGK anlaşmalı hastaneler grubuna dahil oldukları için aşılama ücretleride yine sgk fiyat listesine göredir, diğer işlemlerde olduğu gibi tabipler odası fiyat listelerine göre inseminasyon maliyeti çıkarıyor. Doktorunu belirle ve o doktora gidip aşılama ücretini konuş derim.

Devlet Hastaneleri aşılama yapıyormu veya istanbulda iyi bir doktor aşılama yapan :(
Merhaba arkadaslar ; ben ekim ayinda cerrahpasaya basladim . Daha once bir kez ozelde asilama yaptim ve basarisiz sonuclandi. Cerrahpasa iki basarisiz asilamadan sonra ancak tup bebek tedavisi yapiyormus dolayisi ile asilama basladilar fakat oncesinde psikiyatri,dahiliye ,endokrinoloji ve esimden.urolji olmak.uzere onay uygundur yazisi istediler dosyami actilar . Benim insulin.direncim,polikistigim ve hasimatom oldugu icin diyabetten yazimi almam uzun surdu . En nihayetinde butun asamalari gectik ve bu ay asilama tedavisine baslanacak adet olmayi bekliyorum . Bu arada zelde yaptirdihgim asilamaninda belgesini stedilerki ispatlayayim ve bu asilamam da tutmazsa tup bebek tedavisi yaptirabileyim o agidi alamazsam ikinci asilamayi da ayptirip tup icin onay alabiliyorum cunku. Adetin ucuncu gunu gidicem ve ilac raporumu cikaracaklar ilaclarimi yazip yumurtalari buyutecekler. Sistem gayet guzel isliyor gayet hijyenik . Ilerlemelerden hanerdar ederim sizleri ..

Merhaba arkadaslar ; ben ekim ayinda cerrahpasaya basladim . Daha once bir kez ozelde asilama yaptim ve basarisiz sonuclandi. Cerrahpasa iki basarisiz asilamadan sonra ancak tup bebek tedavisi yapiyormus dolayisi ile asilama basladilar fakat oncesinde psikiyatri,dahiliye ,endokrinoloji ve esimden.urolji olmak.uzere onay uygundur yazisi istediler dosyami actilar . Benim insulin.direncim,polikistigim ve hasimatom oldugu icin diyabetten yazimi almam uzun surdu . En nihayetinde butun asamalari gectik ve bu ay asilama tedavisine baslanacak adet olmayi bekliyorum . Bu arada zelde yaptirdihgim asilamaninda belgesini stedilerki ispatlayayim ve bu asilamam da tutmazsa tup bebek tedavisi yaptirabileyim o agidi alamazsam ikinci asilamayi da ayptirip tup icin onay alabiliyorum cunku. Adetin ucuncu gunu gidicem ve ilac raporumu cikaracaklar ilaclarimi yazip yumurtalari buyutecekler. Sistem gayet guzel isliyor gayet hijyenik . Ilerlemelerden hanerdar ederim sizleri ..
Acaba şuan ne durumdasınız inşallah isteğinize kavuşmuşsunuz dur bilgi verirseniz çok sevinirim bende cerrahpaşa ya gidiyorum

Geri