İstanbulda Dilek Ağacı Yada Kuyusu Var mı?

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
İstanbul'da dilek kutusu arayacağınıza onlardan medet umacağınıza her şeyi ama her şeyi Allah'tan dileseniz dua etseniz daha iyi değil mi ?

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
SadmiN' Alıntı:
İstanbul'da dilek kutusu arayacağınıza onlardan medet umacağınıza her şeyi ama her şeyi Allah'tan dileseniz dua etseniz daha iyi değil mi ?
Kendine faydası yok kupkuru ağaçtan medet umanlar var maalesef

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Ya işte medet umuyor allah bilir ne sıkıntısı var ama bilmesi gereken şey şu ; her şeyin Allah'tan isteyecek geride kalan her şeyden medet umanlar yanılgı ve yanlış içindedir. Diyecek bir şey yok malesef.

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
SadmiN' Alıntı:
Ya işte medet umuyor allah bilir ne sıkıntısı var ama bilmesi gereken şey şu ; her şeyin Allah'tan isteyecek geride kalan her şeyden medet umanlar yanılgı ve yanlış içindedir. Diyecek bir şey yok malesef.
Hemde çok büyük yanlıştalar

?

...

Forum Okuru
SadmiN' Alıntı:
ediyorum zaten senelerdir hergun her hafta sadaka veriyorum ama faydasiz o yuzden baska yollar ariyorum

Sevimli cadı

Sevimli cadı

Daimi Üye
Üye
...' Alıntı:
ediyorum zaten senelerdir hergun her hafta sadaka veriyorum ama faydasiz o yuzden baska yollar ariyorum

Faydasız mı ? Dua edip sadaka vermek faydasız mı ? Belkide dilediğin şey hayırlı değildir , Yaradan senin için hayırlı olanı yapıyordur.Dikkat et et o aradığın başka yollar seni yoldan çıkarmasın . Merak edenler için İstanbulda dilek kuyular :

Eyüp sultan Dilek kuyusu
Sümbül efendi türbesindeki dilek kuyusu
Ayasofya kuyusu
İskender dede mezarı yakıınındaki dilek kuyusu
Merkez efendi Külliyesindeki dilek kuyusu

G

gülşahmadan

Üye
Üye
Sevimli cadı' Alıntı:
Faydasız mı ? Dua edip sadaka vermek faydasız mı ? Belkide dilediğin şey hayırlı değildir , Yaradan senin için hayırlı olanı yapıyordur.Dikkat et et o aradığın başka yollar seni yoldan çıkarmasın . Merak edenler için İstanbulda dilek kuyular :

Eyüp sultan Dilek kuyusu
Sümbül efendi türbesindeki dilek kuyusu
Ayasofya kuyusu
İskender dede mezarı yakıınındaki dilek kuyusu
Merkez efendi Külliyesindeki dilek kuyusu
saglik istiyorum hastayim 8 aydir iylesmek istiyorum bunun nesi faydasiz

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
gülşahmadan' Alıntı:
saglik istiyorum hastayim 8 aydir iylesmek istiyorum bunun nesi faydasiz
Sağlık rabbim hepimize versin bende yıllardır hastayım ama dua etmekten vazgeçme bi kuru ağaç kendine hayrı yok sana ne yapabilir ki

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Sevgili Gülşah, Öncelikle geçmiş olsun Rabbim versin Şifanı inşallah. Hani ne bileyim bizden bile dua istesen senin adına dua etsek daha iyi olmaz mı. Yani dilek ağaçları yatırlar vs vs Hz Peygamberimiz Dahil olmak üzere geride kalan ne olur ise olsun Rabbimin Ol dediğinin önünde duracak onu oldurmayacak bir şey var mı ? O'nun gücü dahilinde her şey. Onun için Rabbim'den niyaz et ondan iste gerilerine pek kulak asma diyoruz. Umarız kırmadık seni. Rabbim şifalar nasip etsin tüm hastalara.

G

gülşahmadan

Üye
Üye
SadmiN' Alıntı:
Sevgili Gülşah, Öncelikle geçmiş olsun Rabbim versin Şifanı inşallah. Hani ne bileyim bizden bile dua istesen senin adına dua etsek daha iyi olmaz mı. Yani dilek ağaçları yatırlar vs vs Hz Peygamberimiz Dahil olmak üzere geride kalan ne olur ise olsun Rabbimin Ol dediğinin önünde duracak onu oldurmayacak bir şey var mı ? O'nun gücü dahilinde her şey. Onun için Rabbim'den niyaz et ondan iste gerilerine pek kulak asma diyoruz. Umarız kırmadık seni. Rabbim şifalar nasip etsin tüm hastalara.
amin tsk birisinden istemistim boyle internette benim icin dua edermisiniz diye etmem dedi bende o yuzden kimseye teklif etmiyorum insan kalmamis etse dili kuruyacak sanki ettim dese bile inanamam

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Eğer özel değil ise ne rahatsızlığınız var ? Nasıl bir sıkıntı içindesiniz Ne var edelim sizin için dua istemezi bizden vermesi Yüce Rabbim'izden ?

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
gülşahmadan' Alıntı:
amin tsk birisinden istemistim boyle internette benim icin dua edermisiniz diye etmem dedi bende o yuzden kimseye teklif etmiyorum insan kalmamis etse dili kuruyacak sanki ettim dese bile inanamam
Dua etmem diyen utansın ama onun yüzünden dilek ağacına falan gitme kendi adıma söylüyorum her kuran okuduğumda senide duama dahil ederim rabbim herkese şifa versin

G

gülşahmadan

Üye
Üye
SadmiN' Alıntı:
Eğer özel değil ise ne rahatsızlığınız var ? Nasıl bir sıkıntı içindesiniz Ne var edelim sizin için dua istemezi bizden vermesi Yüce Rabbim'izden ?
8 aydir basim agriyor ne yaptiysam gecmedi

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
gülşahmadan' Alıntı:
8 aydir basim agriyor ne yaptiysam gecmedi
Gülşah nerde duruyorsun benim babamdada baş ağrısı vardı bulamadılar sonra nöroloji dr migrenin bi çeşidi dedi bi iğne kaşının ordan bi iğnece başının arkasından yaptı hafta bir o ara yaylaya gitti oksijen iyi gelmiş bi daha tutmadı bi ilaç verdi geldiğini anladığı an içiyor rahat ediyor

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Bir de mutlak suret ile deniz havasını deneyin şöyleki; Deniz kenarında bir yere giderek sahilde en az 2 saat geçirin oturun çay için deneyin bakalım ağrılarınız hafifleyecek mi. Dünyanın en çok oksijeni deniz kenarlarında bulunur bu arada :)

G

gülşahmadan

Üye
Üye
SadmiN' Alıntı:
Bir de mutlak suret ile deniz havasını deneyin şöyleki; Deniz kenarında bir yere giderek sahilde en az 2 saat geçirin oturun çay için deneyin bakalım ağrılarınız hafifleyecek mi. Dünyanın en çok oksijeni deniz kenarlarında bulunur bu arada :)
37 tane yintem denedim gecmedi

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Eşim de bu sıkıntıdan müzdarip doktor artık ona hafif bi antidepresan verdi ama çok fazla geçtiğin isöyleyemeyiz Sinbalta diye 60 lık bişey verdi baya rahatlattı ama tam geçmiş diyemeyiz. Doktora giderek ilaç kullanmanız hususunu hatırlatıyorum size. Tabiki var ise başka yöntem mutlak suretle deneyin. Sevgiler tekrar geçmiş olsun.

G

gülşahmadan

Üye
Üye
SadmiN' Alıntı:
Eşim de bu sıkıntıdan müzdarip doktor artık ona hafif bi antidepresan verdi ama çok fazla geçtiğin isöyleyemeyiz Sinbalta diye 60 lık bişey verdi baya rahatlattı ama tam geçmiş diyemeyiz. Doktora giderek ilaç kullanmanız hususunu hatırlatıyorum size. Tabiki var ise başka yöntem mutlak suretle deneyin. Sevgiler tekrar geçmiş olsun.
benim agrim zaten hafif ama yinede bunaldim her saniye aci cekmekten madem tumden gecirmiyor niye bosa ilac iceyim zaten ben cok sanssiz bi insanin o ilaclarinda bir suru yan etkisi var esinizin hastaligi nedir ve ne zamandir basi agriyor?

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
gülşahmadan' Alıntı:
benim agrim zaten hafif ama yinede bunaldim her saniye aci cekmekten madem tumden gecirmiyor niye bosa ilac iceyim zaten ben cok sanssiz bi insanin o ilaclarinda bir suru yan etkisi var esinizin hastaligi nedir ve ne zamandir basi agriyor?
Gülşah durumun nasıl geçtimi ağrıların

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
*MeleK* Bilgi Deposu 2