Istanbulda fal baktıranlar

• Konbuyu başlatan begumsncr
B

begumsncr

Yeni Üye
Üye
merhaba arkkadaşlar herkes gıttığı falcıyı paylaşsın lütfen

B

begumsncr

Yeni Üye
Üye
kızlar merhaba burda herkes ıstanbulda gıttığı falcıların ve çıkan fal haberlerını yayınlasın bızde faydalanalım

B

begumsncr

Yeni Üye
Üye
ben konuyu açıyım mesela ben geçen akşam ermenı bı kadına fal baktırdım çok memnun kaldım

E

eylülcan

Yeni Üye
Üye
valla bende bakırköyde sebanın fal evi var oraya baktırdım çok güzel bakıyor fiyatıda otuz lira dejavu kafenin karşısında fal hastasıyım ben çok gittim ama bu bayağı iyiydi sizde bana önerirmisiniz

K

Kayıtsız Üye..

Forum Okuru
arkadaslar bende bırını tavsıye edebılırım umranıyede bı bayan gercekten guzel bakıyor

O

olivian

Yeni Üye
Üye
Balat'ta Alex diye bi hatun var. süper isabetli, hem geçmişi hem geleceği biliyor. daha önce böle bişey görmedim ben !!!

S

sema34

Yeni Üye
Üye
arkadaslar ben 7 yıldır kendı ofıısımde fl bakmaktayım tarot ve kahve falı ulasmak ısteyenler yazabılır sewgıler

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Arkadaşlar ben kendimi bildim bileli falana çok meraklıyım neredeyse İstanbul da bütün cafelere gittim bu bilen arkadaşlarımda nerede falcı var diye duysalar hemen bana yetiştirirler :) en son Maltepe de Gelincik Kadınlar Kahvesinde Ceyhun Hanım diye var orayı söyledir randevu ile gittim gayette memnum kaldım bir süre daha oraya devam edecek gibiyim sizlerle de paylaşmak istedim arkadalar
Fala İnanmayın Falsız da Kalmayın :):):)

S

_smyy_

Yeni Üye
Üye
olivian' Alıntı:
Balat'ta Alex diye bi hatun var. süper isabetli, hem geçmişi hem geleceği biliyor. daha önce böle bişey görmedim ben !!!

canıım özelden bu bayanın adresini ve numarasını atarmısın bana sana zahmet

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
kim acaba ismi nedir bu ermeni bayanın ben sebaya gittim onada gitmek isterim adres varmıdır acaba

S

sema34

Yeni Üye
Üye
05397141192 falcı arıyorsanız tum sorularınızın cevabı

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Monami cafe en iyisi. Son gittiğimde güneş hnm. vardı. Şaşırtıcı ve adrenalin dolu deneyin derim ...

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
aradıgınız ıyı bır falcı ıse kesınlıkle tavsıye ederım didem hanım

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
falıma bakarmısınız diyen her kişi benim gibi bir derttemidir bilmem ama ben arafa

doğur hızla yol almaktayım.kafayı yiyecem.ne zamandır yiyorum zaten.bütün herşeyim gözlerimin önünde eriyo.ve ben bu gemiyi rotasına sokamıyorum.hertürlü vites boşta ve ben ne düşündüğümü yapabiliyorum nede yaptığım gibi düşünebiliryorum.

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Kayıtsız Üye' Alıntı:
doğur hızla yol almaktayım.kafayı yiyecem.ne zamandır yiyorum zaten.bütün herşeyim gözlerimin önünde eriyo.ve ben bu gemiyi rotasına sokamıyorum.hertürlü vites boşta ve ben ne düşündüğümü yapabiliyorum nede yaptığım gibi düşünebiliryorum.
tanıdığım bir medyum kadın var hem fal hem de yıldızmane bakıyor. ben fal baktırınca yıldıznamyi ücretsiz baktı.kadın resmen kahin halkalıda oturuyor ve çok uyguna bakıyor.ünlü 2 kişilerle de resmi var.

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
bu kadın atakenttekimi acaba? medyum olan nosunu nasıl bulabilirim..

iyona

iyona

Banned
halkalıda bitane var eğer benim gittiğimse Elif hnm.mı herşeye bakıyor ve direk isim veriyor bilmiom valla yaa off heralde ona giderim artık

iyona

iyona

Banned
halkalıda oturan Medyum Elif hem fal bakıyor su falı bakıyor hem de muska yazıyor aşk-evlilik-büyü bozuyor zakkazukka34@hotmail.com mail atın vereyim telini.istanbul

- - - Updated - - -

ewet atakent mah. halkalı

ceylinn

ceylinn

Yeni Üye
Üye
Canım fal günah ister baktır ister baktırma bu senin bileceğin şey ama geleceği Allahtan başka kimse bilemez bunu unutma.

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
CEYLİNN' Alıntı:
Canım fal günah ister baktır ister baktırma bu senin bileceğin şey ama geleceği Allahtan başka kimse bilemez bunu unutma.
sen bence kendine sakla bu düşünceni fal için millet kapıları aşındırıyor.Bence bu zamana kadar 1 kere bile olsa mutlaka kadınlar fal baktırmıştır.Ramazan gelince herkes müslüman oldu nedense...Herşey günah ona bakarsa..Türbansız gezmekte günah vs. vs. yorum yapmak adına öle herşeye atlamamak lazım ok cicim...yorumalrın kendine saklı kalsın..yazdıkların artık okunmayacak ya da kayda değer olamayacak...

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
1melek Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri 174
D Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri 4
G Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri 21
AYTASI Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri 7
M Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri 60
*MeleK* Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri 27
handanca Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri 33
PaSikA Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri 50