Istanbulda fal baktıranlar

• Konbuyu başlatan begumsncr
S

serpilnur

Yeni Üye
Üye
Kayıtsız Üye' Alıntı:
sevgili arkadaşlar yazılarınızı okudum bende yorum yapayım dedim.Ben çok falcı denedim 3 vakit didem-soğanlık emine-dejavu kafe-sığınak-efser ana vs. vs. amacım hem fal baktırmak hem de eşimle aramın düzelmesi için gittim.Ancak çoğu falcı oldugu için biçare oldular.falları ise tutmadı hiçbirinin.burda yazamıcam hocalarada gittim bay-bayan 3 yıldır kafama göre bulamadım.geçem gün başka bir forum sitesinde Medyum Elif i gördüm kızlardan aldım nosunu ve gittim kendisine.Önce su falı baktırdım ve yıldızname ona ücretsiz baktı.Şimdide eşimle ilgili bişiler yaptı.Şu an açıkcası reklamını yapmak istemem ama kahve su falı ve muska gibi konularda çok deneyimli cinli tikli biri.Yıllardır çok para döktüm falcılara hocalara ancak benim artık adresim burası.Bizim dairedeki bütün iş arkadaşlarım artık ona abone oldular.Taksim de çok para döktüm çok sıralar bekledim.Bizim bu fal merakı nolcak böle bilmiyorum.Umarım sizde falcınızı bulursunuz.Medyum Elif in adresi nette var.twetter da var
YAPMAYIN BÖYLE INSANLARI BU FORUMU KULLANIP KANDIRMAYIN MEDYUM ELIF ISE YARAMAZ YALANCININ VE DOLANDIRICININ TEKI- Biz gittik soke olduk insan biraz tutturur ya... yok resmen cok kötüydü...Mahalledeki herhangi bir komsunuza baktirin daha iyi....

S

serpilnur

Yeni Üye
Üye
Git git görürsün gününü paralari dökülüp yolunmus tavuk gibi cikar evin yolunu tutarsin....

S

serpilnur

Yeni Üye
Üye
askkusum' Alıntı:
Kayıtsız Üye' Alıntı:
canım elife giden ben değilim ama ben de büyük uğraşlar sonucu bugün buldum kahve ve suya baktı tek kelimeyle on numara
Yalan söylemediginizden eminmisiniz? Medyum Elif FAL BAKAMIYOR....Dolandiricinin teki....

S

serpilnur

Yeni Üye
Üye
askkusum' Alıntı:
nasıl ücretsiz baktırdın yahu bende istiyorum elifin numarası kaç peki nasıl baktı güzelmiydi
YOk arkadasim Medyum Elif kimseye parasiz bakmaz kadin paragöz ve yalanci, faldan falanda anladigi yokk.. bilginize

S

serpilnur

Yeni Üye
Üye
Kayıtsız Üye' Alıntı:
Kayıtsız Üye' Alıntı:
Kizlar laf cafe kuzeye giden memnun kalan varmi ?[/QUOb

ben oraya gitmedim ama Falcı Elif var Halkalı da tavsiye ederim yıldıznameye ve birçok şeye ücretsiz bakıyor ve her dediği çıktı.medyum elif kahve falı | Wix.com bu onun web sitesi teli 0507 944 36 81 denemenizde fayda var.Çok falcı ve hacı hoca dolandım bu kadın 25 tl ye kahve bakıyor.hani mesela sırf falcı desem falcı da değil Medyum olduğu için çok şeyi bilme ve görme yeteneği var.Arkadaş su falı baktırdı sorulara doğru cevap verdi.Valla bilmiom ama denemeye değer açıkcası.tweetterde da hesabı var adı medyum tt
Kesinlikle yalanci ve dolandirici bir kadin su medyum Elif dedikleri, akliniz varsa kanmayin ama parayi sokaga atmaya niyetliyseniz o baska hemen gidin de görün....

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
serpilnur' Alıntı:
Kayıtsız Üye' Alıntı:
Kesinlikle yalanci ve dolandirici bir kadin su medyum Elif dedikleri, akliniz varsa kanmayin ama parayi sokaga atmaya niyetliyseniz o baska hemen gidin de görün....
merhabalar yazılarınızı okudum medyum elif ile ilgili ama aynı kişi hep kötü yorumlar yapmış burda 10 kişi iyi 1 kişi kötü yorum yazınca çok şaşırdım ama neden hep aynı kişi yazmış medyum elife rakipmi serpilnur :)) ben bu yorumlardan onun ne kadar iyi oldugunu anladım ve teli yazıyor zaten aramayı düşünüyorum...

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Kayıtsız Üye' Alıntı:
tanıdığım bir medyum kadın var hem fal hem de yıldızmane bakıyor. ben fal baktırınca yıldıznamyi ücretsiz baktı.kadın resmen kahin halkalıda oturuyor ve çok uyguna bakıyor.ünlü 2 kişilerle de resmi var.
bu kadına nasıl ulaşabiliriz acaba? ismi falan yok mu?

S

serpilnur

Yeni Üye
Üye
Git git kardesim PARA SENIN- sokaga aticak SENSIN... kime ne?

S

serpilnur

Yeni Üye
Üye
Yok güzel kardesim kayitsiz ÜYE, Serpilnur medyum Elif"e rakip falan degil sadece parasini kaptiran magdurlardan biri- baska bir sey düsünmenize gerek yok....

askkusum

askkusum

Yeni Üye
Üye
ben Elif hanımla görüştüm ama size birisini önerebilirim 05359461436 kendisinden izin aldım numarasını vermekte biz bayanlar doyumsuz insanlarız bi falcı herşeyimizi bildimi başka arayışlar içine gireriz :) bilhassa ben :)

S

serpilnur

Yeni Üye
Üye
askkusum' Alıntı:
ben elif hanımla görüştüm ama size birisini önerebilirim 05359461436 kendisinden izin aldım numarasını vermekte biz bayanlar doyumsuz insanlarız bi falcı herşeyimizi bildimi başka arayışlar içine gireriz :) bilhassa ben :)
aferın sana kardesım pek akıllıca bır yorum yapmıssın....

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
bende aradım bu yorumlarınız üzerine medyum elife ve su falı ile beraber bana yıldızname baktı.Yıldıznameye ilkkez baktırdım ve geleceğimle ilgili güzel yorumları oldu.Ben kahve falından ziyade su falından memmun kaldım.:))) ya işin garibi burda arkadaşımız fena yorumlar yapmış ama hiç öyle gelmedi bana kendisi.Acaba rakibi falanmı bu Medyum Elif in.Neyse kızlar dendiği gibi bizler fal konusunda çok doyumsuzuz ben 4 yıldır İstanbulda falcı arıyorum iyilerde var sallayanlarda.Önemli olan iyisini bulmak.Helede Allah tan korkan.

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
ya ben burdan aldım nosunu medyum elifin ve aradım su falına baktırdım %90 herşeyi bildi.aranabilecek biri yine siz bilirisiniz.

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Kayıtsız Üye' Alıntı:
ya ben burdan aldım nosunu medyum elifin ve aradım su falına baktırdım %90 herşeyi bildi.aranabilecek biri yine siz bilirisiniz.
arkadaşlar MEDYUM elife bende telefonla fal baktırdım merak ettiğim konular vardı.herşeyi bildi onun sayesinde huzurluyum şuan.

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
ayy çok merak ettim bu medyumu bende arasammı başka yorum yazan varmı bıktım falcı dolanmaktan.işlem de yapıyormu acaba bu bayan.

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
web sitesinde yazmış sadece fal değil büyü falan da yapıyormuş okurken siteyi tüylerim ürperdi valla :) ama yarına randevu aldık yanına gitcem sevgilim için bana çok ilgisiz.büyülerlede uğraştığı için ilgimi çekti açıkçası.yarın gidecem inşalllaaaaahhh isteğim olur.benim okuldan arkadaşım gitmiş yanına ve büyü yaptırmış tutmuş hemen..dua edin kızlar burdan ne olur herkes yorum yazsın bende yasarım...

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Kayıtsız Üye' Alıntı:
arkadaşlar MEDYUM elife bende telefonla fal baktırdım merak ettiğim konular vardı.herşeyi bildi onun sayesinde huzurluyum şuan.
telefonladamı fal bakıyor süper valla Düzcede nerdeeee falcı hoca.şişşt kızlar muskada yazıyomu acep.ama telefonda fal çok iyi helal..

L

Liadon

Yeni Üye
Üye
arkadaşlar ben bir falıya gitim dehşet biliyor şok oldum bilen gerçekten biliyormuş yani istanbul anadolu yakasında oturuyor

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
medyum elifin nosunu Google arayıp buldum sizlerin yazdığı yorumlardan az önce su falıma baktı etkileyiciydi ancak işlemde yaptıracam burdan yaptıranlara sorum olacak kızlar denedinizmi nasıl tutuyormu eşim için.falı iyi çıktı büyü yaptırsam tutarmı az parada istedi ama

E

ebruli_33

Yeni Üye
Üye
yok böyle bır şey

kızlar kahve de falmı artık ben bır hoca buldum yok böyle bir şey değil öyle kahve su zırvaları kuş var böcek var yol var dedikodu saçmalıkları,hoca benım tırnagıma bır ayet yazdı ben kendı tırnağımda merak ettığım herşeyı gördum tum sorularıma yanıt aldım artık kahve falı falan hikaye diyorum pahalı bıraz ama olsun (150tl ) neredeyse 1.5 saat sürüyor ...ama süperdi

E

ebruli_33

Yeni Üye
Üye
bence yatırma arkadasım en cok gıttım böyle hocaya ama sonunda tek bır tane buldum onu da tek gecerım halledemeyeceği hiç bir şey yok allhın ıznıyle benım sevgılım bıle bır haftada gerı döndü giderken bır daha peşınden gelen ne olsun dıye terkeden zat şimdi kuzu mubarek :)))

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
1melek Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri 174
D Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri 4
G Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri 21
AYTASI Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri 7
M Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri 60
*MeleK* Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri 27
handanca Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri 33
PaSikA Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri 50