İstanbulda fal baktıranlar

arkadaşlar yapmayın bu halkalı elif dediğiniz kadın dolandırıcı.bana fal baktı hiç bir şeyi bilemedi artı muska ıwır zıwır yazdı içini bir açtık bnm çok sevdiğim bir hocamla beraber tükenmez kalemle yazmış!!! arapça yazıları okumaya çalıştı yarım yamalak arapça yazmış cümle kuramamış bile!! sözde vefk yapmaya çalışmış ama oraya başka şekil buraya başka şekil bir kere vefkin özel kağıdı vardır bu dosya kağıdına yazmış allahım yaa!! ben onu gördüğümde çıldırdım tabii! amann diyorum yinede gitmek isterseniz gidin paranızı kaptırın hee ağsıda baya bozuktur !! :) bakın falcı falanda önermiyorum sizlere ama ben yandım siz yanmayın

slm.. bende araniza yeni katildim.. avusturyada ya$Iyorum..bizim buralarda falci falan yok maalesef :(( fal bakabilen varmi aranizda?? bende baktirmak istiyorum :hey:

arkadaşlar yapmayın bu halkalı elif dediğiniz kadın dolandırıcı.bana fal baktı hiç bir şeyi bilemedi artı muska ıwır zıwır yazdı içini bir açtık bnm çok sevdiğim bir hocamla beraber tükenmez kalemle yazmış!!! Arapça yazıları okumaya çalıştı yarım yamalak arapça yazmış cümle kuramamış bile!! Sözde vefk yapmaya çalışmış ama oraya başka şekil buraya başka şekil bir kere vefkin özel kağıdı vardır bu dosya kağıdına yazmış allahım yaa!! Ben onu gördüğümde çıldırdım tabii! Amann diyorum yinede gitmek isterseniz gidin paranızı kaptırın hee ağsıda baya bozuktur !! :) bakın falcı falanda önermiyorum sizlere ama ben yandım siz yanmayın

utanmadan nasıl bu kelimeleri yazdın prenses..seni esefle kınıyorum ağzı bozuk falan yazmışsın senin kadar bozuk olamaz heralde.bu kelimelri yazarken allah tan utanmadan nasıl yazdın kayıtsız üye avrupa konutlarında oturan arkadaş sen herkesi kötülemenle tanınıyorsun.elifi kötüleme sebebine gelince seni kim zorladı o kadına gittin sen.kolundan tutup zorlamı gittin.kendi kendinin enayisisin o zaman sen.işinize gelmeyince hemen kötülüyorsunuz elalemi sizin gibiler.yazıklar olsun senin gibilerine.aç bakalım sende trump towers ta ofis te görelim ben o dükkanı görünce bile profesyonel oldugunu anladım.avrupadan sertifikası bile var.bu kapak olsun.....

medyum elif hnm ı bende merak ettim gerçekten gitmek isterim teli yok ama kızlar verebilirmisiniz.

kıslarrrr bakın bende bu siteden aldım nosunu ve hastaneden arkadaşlarımla gittim.açıkçası sizin yazdığınız gibi kötü birisi değil gibi geldi yaa.

Kesinlikle cok kötü hic bir sey bilmiyor bu Elif Hanim Biz gittik resmen dolandirici...Ve paraci lütfen kendisinin reklamini yapmayin buradan!

Siz mutlaka su Halkali Atakentte oturan su fali v.s bakan kendisine medyum diyen Elif Hanimin arkadasi olmalisiniz ömrümde bu kadar bilmeyen ve utanmadan uyduran birini görmedim. Bu ne cüret ne cahil cüreti ya. ayiptir, günahtir, gercekleri yazin kimseyi kandirmayin buradan- Ben kendisini sikayet edip polisle bakin yaptiracagim- insanlari kandirmak neymis görsün....

arkadaşlar yapmayın bu halkalı elif dediğiniz kadın dolandırıcı.bana fal baktı hiç bir şeyi bilemedi artı muska ıwır zıwır yazdı içini bir açtık bnm çok sevdiğim bir hocamla beraber tükenmez kalemle yazmış!!! arapça yazıları okumaya çalıştı yarım yamalak arapça yazmış cümle kuramamış bile!! sözde vefk yapmaya çalışmış ama oraya başka şekil buraya başka şekil bir kere vefkin özel kağıdı vardır bu dosya kağıdına yazmış allahım yaa!! ben onu gördüğümde çıldırdım tabii! amann diyorum yinede gitmek isterseniz gidin paranızı kaptırın hee ağsıda baya bozuktur !! :) bakın falcı falanda önermiyorum sizlere ama ben yandım siz yanmayın

aynen bu arkadasi dediklerine katiliyorum kadin acaip medyum elif dedikleri kötü niyetli ve DOLANDIRICI !!!!!!!!

Geri