İstanbulda fal baktıranlar

begumsncr

Yeni Üye
Üye
İstanbulda fal baktıranlar
İSTANBULDA FAL BAKTIRANLAR
merhaba arkkadaşlar herkes gıttığı falcıyı paylaşsın lütfen Kime gidiyorsunuz kimden memnunsunuz İstanbulda bana tavsiye edebileceğiniz ama güvendiğiniz gerçekten işinin ehli dediğiniz falcıları yazar mısınız tşk,

Moderatör tarafında düzenlendi:
ben konuyu açıyım mesela ben geçen akşam ermenı bı kadına fal baktırdım çok memnun kaldım

valla bende bakırköyde sebanın fal evi var oraya baktırdım çok güzel bakıyor fiyatıda otuz lira dejavu kafenin karşısında fal hastasıyım ben çok gittim ama bu bayağı iyiydi sizde bana önerirmisiniz

arkadaslar bende bırını tavsıye edebılırım umranıyede bı bayan gercekten guzel bakıyor

Balat'ta Alex diye bi hatun var. süper isabetli, hem geçmişi hem geleceği biliyor. daha önce böle bişey görmedim ben !!!

arkadaslar ben 7 yıldır kendı ofıısımde fl bakmaktayım tarot ve kahve falı ulasmak ısteyenler yazabılır sewgıler

Arkadaşlar ben kendimi bildim bileli falana çok meraklıyım neredeyse İstanbul da bütün cafelere gittim bu bilen arkadaşlarımda nerede falcı var diye duysalar hemen bana yetiştirirler :) en son Maltepe de Gelincik Kadınlar Kahvesinde Ceyhun Hanım diye var orayı söyledir randevu ile gittim gayette memnum kaldım bir süre daha oraya devam edecek gibiyim sizlerle de paylaşmak istedim arkadalar
Fala İnanmayın Falsız da Kalmayın :):):)

kim acaba ismi nedir bu ermeni bayanın ben sebaya gittim onada gitmek isterim adres varmıdır acaba

Geri