İstanbulda fal baktıranlar

Monami cafe en iyisi. Son gittiğimde güneş hnm. vardı. Şaşırtıcı ve adrenalin dolu deneyin derim ...

aradıgınız ıyı bır falcı ıse kesınlıkle tavsıye ederım didem hanım

falıma bakarmısınız diyen her kişi benim gibi bir derttemidir bilmem ama ben arafa

doğur hızla yol almaktayım.kafayı yiyecem.ne zamandır yiyorum zaten.bütün herşeyim gözlerimin önünde eriyo.ve ben bu gemiyi rotasına sokamıyorum.hertürlü vites boşta ve ben ne düşündüğümü yapabiliyorum nede yaptığım gibi düşünebiliryorum.

doğur hızla yol almaktayım.kafayı yiyecem.ne zamandır yiyorum zaten.bütün herşeyim gözlerimin önünde eriyo.ve ben bu gemiyi rotasına sokamıyorum.hertürlü vites boşta ve ben ne düşündüğümü yapabiliyorum nede yaptığım gibi düşünebiliryorum.

tanıdığım bir medyum kadın var hem fal hem de yıldızmane bakıyor. ben fal baktırınca yıldıznamyi ücretsiz baktı.kadın resmen kahin halkalıda oturuyor ve çok uyguna bakıyor.ünlü 2 kişilerle de resmi var.

halkalıda bitane var eğer benim gittiğimse Elif hnm.mı herşeye bakıyor ve direk isim veriyor bilmiom valla yaa off heralde ona giderim artık

Geri